Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Explosion Club Warszawa

Explosion Club Warszawa

Warszawa, Wał Miedzeszyński 646
Sprawdź wydarzenia
Explosion Club WarszawaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Explosion Club Warszawa to nowoczesne miejsce na rozrywkowej mapie stolicy Polski, słynące z niepowtarzalnego klimatu i wyjątkowego wystroju. To jeden z największych tego typu obiektów, położony w Gocławiu, czyli obszaru dzielnicy Praga-Południe. 

Obiekt został wyposażony w trzy różne sale. Na dużej sali tanecznej organizowane są imprezy taneczne w rytmach największych polskich przebojów muzyki disco polo i dance. W kolejnej sali znajduje się scena muzyczna, na której organizowane są wydarzenia kulturalne i koncerty polskich oraz zagranicznych zespołów, które przyciągają tłumy widzów. Na kolejnych scenach organizowane są imprezy klubowo — taneczne.

Dlaczego warto odwiedzić Explosion Club Warszawa? Na koncerty i wydarzeniach kulturalnych, które mają tu miejsce, widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo występy swoich ulubionych artystów. To rozrywka, która zapewni wiele emocji i dobrej zabawy. Widowiska muzyczne odbywające się w klubie cieszą się dużym zainteresowaniem widzów nie tylko z Warszawy, o czym świadczy ilość sprzedanych biletów.

Explosion Club Warszawa – wydarzenia

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią nie lada gratkę dla miłośników muzyki na żywo. Explosion Club Warszawa słynie z organizacji wyjątkowych koncertów i imprez tematycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników muzyki elektronicznej oraz tanecznej. Na scenie występują znani szerszej publiczności artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Do Explosion Club Warszawa, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Jakich artystów ugościła scena Explosion Club Warszawa? Wydarzenia, jakie miały tu miejsce to głównie występy m.in. Dj-a Keanu Silvy, Pięknych i Młodych, Remady, Jorrgusa, Camasutry, After Party, Nowatora, Shauna Bakera, Czadomana czy zespołu MIG. Na scenie zostało również zaprezentowane show "Comedy Talent Show Komik 2020", podczas którego ze swoimi dowcipami i skeczami wystąpiło 10 komików.

Explosion Club Warszawa jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące imprezy muzyczne. Oprócz wyjątkowych koncertów odbywają się tu również widowiska komediowe. Eventy kulturalne, które mają tutaj miejsce, to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników muzyki i dowcipu. Wydarzenia muzyczne organizowane w klubie to wielkie imprezy kulturalne, przyciągające wielu gości nie tylko z Warszawy, ale również z okolic. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe do nabycia na eBilet.pl.

Explosion Club Warszawa – koncerty

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego przy najlepszych dźwiękach muzyki na żywo. 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Explosion Club Warszawa? Imprezy muzyczne, które są organizowane przez klub, dedykowane są przede wszystkim wszystkim entuzjastom szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. To dobra zabawa i niezapomniane emocje, które warto przeżyć właśnie tutaj, w klubie Explosion. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – do Explosion Club w Warszawie, bilety dostępne są online na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Explosion Club Warszawa?
Explosion Club zlokalizowany jest na ul. Wał Miedzeszyńskiego 646 w Gocławiu w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Explosion Club Warszawa?
W Explosion Club Warszawa odbywają się wydarzenia muzyczne i komediowe. Swoje występy zorganizowali tu m.in. After Party, Power Boy, Miły Pan, Lizot czy Mr. Polska.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też