Dziarma

Dziarma

Dziarma jest jedną z przedstawicielek polskiej sceny rapowej. Wokalistka zadebiutowała przed szerszą publicznością w 2012 roku, podczas występów w programie TVN Mam talent. Obecnie Agata Dziarmagowska tworzy muzykę łączącą gatunki pop, hip-hop, witch house i vaporwave. Jest znana z odważnego wizerunku, prezentowanego na scenie i w klipach, a obok świetnego wokalu może pochwalić się talentem do pisania tekstów. Artystka ma na swoim koncie dwa albumy V oraz Dziarma i współpracę z takimi osobami, jak Adi Nowak, OKI, Szpaku, czy Hodak.

Dziarma - polska wokalistka

Widownia poznała Dziarmę dzięki show TVN Mam talent, w którym artystka wzięła udział w 2012 roku. Udało jej się przejść przez etap castingów, aż do poziomu półfinałów, w których pożegnała się z programem. Później wokalistka zdecydowała się na udział w przesłuchaniach do X Factor z utworem Billionaire Traviego McCoya i Bruno Marsa. W piosence zaprezentowała swój talent wokalny i umiejętność rapowania, co poskutkowało przejściem do kolejnego etapu. Dziarma odpadła z X Factor na poziomie domów jurorskich decyzją Ewy Farnej. Niedługo po udziale w telewizyjnym show wokalistka podpisała kontrakt z Warner Music Poland i wydała utwór Mogę wszystko, nic nie muszę oraz Blisko mnie. Drugi z singli zyskał status złotej płyty w 2017 roku.

 

Aktualnie Dziarma tworzy muzykę łączącą gatunki hip-hop, pop, witch house i vaporwave. Jej ostatnie utwory pochodzą z płyty Dziarma i mają od kilkuset tysięcy do kilku milionów odtworzeń w serwisach muzycznych. Najgłośniejsze z nich, czyli Pinokio, Czarny bez i Cake podkreślają mocny wizerunek artystki, a ona sama nie wstydzi się bezpośrednio wyrażać swoich myśli w tekstach.

Festiwale muzyczne i koncerty artystki

Fani mogą regularnie oglądać artystkę na ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Już w 2015 roku Dziarma była gwiazdą koncertu Young Stars Festival w Poznaniu, gdzie otrzymała nagrodę w kategorii "debiut roku". W tym samym roku wystąpiła na Eska Music Awards 2015 w Szczecinie, otrzymując nominację do "najlepszego radiowego debiutu". W 2021 roku Dziarma miała pojawić się na trasie koncertowej Block Party organizowanej w 9 polskich miastach. Organizatorzy byli zmuszeni jednak zmienić formułę wydarzenia w związku z sytuacją pandemiczną i w zamian zapowiedzieli krążek Block Party Mixtape, za którego produkcję ma być odpowiedzialny PRO8L3M.

 

Dziarma regularnie zaprasza fanów na swoje koncerty, a o ich datach informuje między innymi za pośrednictwem profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 300 tys. osób. W najbliższym czasie Dziarma wystąpi m.in. na Sun Festival w Kołobrzegu (30 lipca 2022) oraz Made in WWA w Warszawie (29/30 kwietnia 2022). W sprzedaży dostępne są już bilety na wydarzenia, a na wspólnej scenie z Dziarmą wystąpią tacy artyści, jak Malik Montana, TEDE, O.S.T.R., czy Smolasty.

 

Albumy i single wydane przez Dziarmę

W swojej karierze Dziarma wydała dwa krążki. Pierwszy z nich zatytułowany V ma formę minialbumu. Płyta ukazała się w 2019 roku i można na niej posłuchać takich utworów jak Plik, DEMONY i BO$$ B!TCH. Kolejny krążek to świetnie przyjęty album Dziarma wydany w 2021 roku, notowany na 13. miejscu listy OLiS w grudniu tego samego roku. Artystka śpiewa na nim takie kawałki, jak Bomby, Pinokio, czy Drzazga, a gościnnie na płycie pojawiają się Szpaku, Hodak i KizoOd początku swojej obecności na scenie Dziarma wydaje także single. Debiut Mogę wszystko, nic nie muszę, głośny President, czy nagrodzony złotą płytą Blisko mnie to jedne z pierwszych utworów artystki. W 2016 roku pojawił się singiel Incomplete, który okrzyknięto zapowiedzią zmiany wizerunku Dziarmy. W swojej karierze wokalistka wydała także Kawaii, czy Coolaid, do których teledyski opublikowano w serwisie YouTube. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Dziarma: ERO, Jan - rapowanie, Reto, Sokół, Zetha, Kizo, Bonson, Kaz Bałagane, Gibbs, Oliwka Brazil, Zdechły Osa, Malik Montana, OIO, Włodi, Pawbeats, Smolasty, Przyłu, Taco Hemingway, Słoń, Pezet, The Game, O.S.T.R., PRO8L3M, Diho, Qry, Dwa Sławy, Guzior, Sarius, Avi x Louis Villain, Trill Pem, OKI, Kukon, Olszakumpel, CatchUp, Tede, Kabe, Kinny Zimmer, KęKę, Białas, Chillwagon, Skepta, White 2115, Żabson, Sobel, Jacuś, Otsochodzi, Buszu, Nypel, Janusz Walczuk, Margaret, Borixon, Miszel, Gruby Mielzky, Kalush Orchestra, Wac Toja, Paluch,

 

Dziarma - Frequently Asked Question

  • In the near future the Kołobrzegu will appear in: Kołobrzegu
  • Artystka nazywa się Agata Dziarmagowska.
  • Dziarma urodziła się 25 sierpnia 1997 roku i pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego.
  • Artystka ma na swoim koncie krążek V wydany w 2019 roku oraz album zatytułowany Dziarma z 2021 roku. Wokalistka wydaje także single, w tym hitowy "Blisko mnie", który w 2017 roku uzyskał status złotej płyty.
  • Artystka może pochwalić się współpracą z takimi raperami, jak Hodak, Szpaku, czy Kizo. Dziarma zaliczyła także kilka gościnnych występów m.in. u Adiego Nowaka, Żabsona, czy OKI.
  • Wokalistka wystąpiła w programie "X Factor", skąd odpadła w drugim etapie show. Trafiła do drużyny Ewy Farnej i to ona pożegnała się z uczestniczką w domach jurorskich. Wcześniej widzowie mogli zobaczyć artystkę w "Mam Talent", gdzie Dziarma występowała aż do odcinków półfinałowych.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Dziarma
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Dziarma TICKETS

Show events list Show in calendar form
Kołobrzeg
checking availability
from 399 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Kołobrzeg
checking availability
from 219 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Kołobrzeg
checking availability
from 219 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Kołobrzeg
checking availability
from 219 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/