White Widow

White Widow

White Widow to znany zespół rapowy, wywodzący z pięknego, polskiego miasta Łódź. Możemy zobaczyć go na wielu polskich scenach, wraz z tłumem bawiących się fanów i słuchaczy. Zespół wciąż rozwija swoje skrzydła, zdobywając nowe rynki muzyczne. Na swoim koncie ma wiele tracków z ciekawymi artystami. Jak powstał zespół White Widow? Które utwory należą do najbardziej popularnych? Poznajmy odpowiedź na te i wiele innych pytań, odkrywających przed nami niezwykłe ciekawostki na temat rapowej łódzkiej grupy muzycznej. 

White Widow - historia

White Widow powstało z inicjatywy dwóch osób z niezwykłą pasją i zaangażowaniem do muzyki- Kosiora oraz Chłopca.  W skład zespołu wchodzili różni twórcy. Obecnie White Widow tworzą Bary, Kosior, Macias oraz Chłopiec- to stały skład zespołu. Członkowie doskonale dogadują się, tworząc zgrany team tworzący dobrą muzykę rapową, cieszącą się dużym uznaniem w szerokim środowisku tego gatunku muzycznego.

 

Inspiracją dla nazwy zespołu była legendarna odmiana konopi o tej samej nazwie - White Widow. Ekipa trapowa z Łodzi prężnie działa na polskim rynku muzycznym, a ich grono sympatyków wciąż się powiększa. Inspiracją muzyczną dla czteroosobowego  łódzkiego zespołu rapowego są Kalifornijskie brzmienia. Ich utwory są połączeniem czystych, mocnych trapowych dźwięków, połączonych z West Coast Hip- Hopem (jest to jeden z podgatunków hip-hopu, do którego grona zalicza się artystów z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych).

White Widow- dorobek artystyczny 

Twórczość grupy White Widow jest bardzo zawirowana. W początkowej fazie tworzenia zalążków do utworzenia rapowego zespołu, Kosior i Chłopiec stworzyli w duecie pierwszy singiel. Do tej pory jednak artyści nie zdecydowali się na jego publikację. To jednak nie zmienia faktu, że dwa głosy Kosiora i Chłopca poczuły wzajemną "chemię" to dalszego tworzenia muzyki.

 

2018 rok był moment, w którym szerokie grono odbiorców mogło usłyszeć twórczość początkujących artystów- Kosior oraz Bary wydali pierwszą Ep-kę, na której mogliśmy odnaleźć cztery tracki. Jej nazwa to "White Widow EP"

 

2019 rok przyniósł wydanie przez Maciasa i Chłopca krążka "Moja Wioska". Były to jednak produkcje, które dopiero prowadziły do oficjalnego utworzenia zespołu. Tak naprawdę pierwszym krążkiem, który został wydany pod  oficjalnym szyldem zespół White Widow był album "Balon".

 

Najnowsza płyta zespołu pochodzi z 2021 roku i nosi nazwę "WEBIDEMIC"

White Widow - najpopularniejsze występy

White Widow ma na swoim koncie wiele ciekawych występów na deskach wielu polskich scen muzycznych. Jednak jednym z najbardziej udanych był występ w sierpniu 2021 roku wraz z zespołem WIFI CLAN. Miał on miejsce w Łodzi, w klubie Lordi's. Dwa zespoły przyniosły słuchaczom ogromną energię i niezapomnianą dozę wspomnień.

 

Zespół wystąpi też na Clout Festival 2022, który odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 lipca. Bilety na koncert artysty wciąż są jeszcze dostępne.

White Widow - powiązani artyści 

Przełomowym momentem w karierze zespołu było spotkanie z niezwykle znanym youtuberem NitroZyniakiem. W trakcie swoich popularnych streamów, Nitro niezwykle często pozwalał usłyszeć piosenki zespołu White Widow. Takie działania znanego youtubera z całą pewnością pomogły zespołowi w zdobyciu dużej popularności. 

 

Zespół White Widow nawiązał także współpracę z artystą działającym pod pseudonimem artystycznym Młody Dziadek. Współpraca zaowocowała utworem "Basta"

 

W 2022 roku White Widow nawiązało współpracę z Vkie, a światło dzienne ujrzał kawałek "Nie miej pretensji". 

Najnowszy singiel z czerwca 2022 roku nosi nazwę "Ha ha ha ha" i został stworzony w kooperacji z Frostim

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi White Widow: Key Glock, Young Multi, Lucki, Maxo Kream, Unotheactivist, Rusina, Ferg, Malik Montana, City Morgue, Jack Harlow, Fivio Foreign, Vkie, Dababy, Gugu Gang,

 

White Widow - Często zadawane pytania

  • Z całą pewnością najbardziej znaną piosenką zespołu White widow jest Rip King Von.
  • Dla osób, które kupiły bilet na trasę WEBIDEMIC TOUR 2022, istnieje dostęp do limitowanych gadżetów oraz odzieży. Limitowany merch zachwyca wszystkich fanów White widow.
  • Nitro i chłopaki z White widow poznali się podczas luźnej rozmowy. W późniejszym czasie Nitro zafascynował się ich twórczością.
  • Najnowsza płyta zespołu nosi nazwę WEBIDEMIC, i jest jednym z największych wydarzeń muzycznych muzyki rap tego roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

White Widow
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/