Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Rusina

RusinaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
21 lat
data urodzenia:
11.10.2002
dyscyplina:
Raper
social media:

Opis

Przedstawiamy rapera Rusina, który swoimi utworami podbił serca wielu Polaków oraz zyskał ogromny rozgłos i tym samym trafił do mainstreamu.

 

Rusina - kim jest ten artysta?

Należy on do młodego pokolenia artystów, ponieważ ma nieco ponad 20 lat. Pomimo tak młodego wieku, może poszczycić się sporą listą utworów, które zdobywają coraz to większą popularność. Pozytywnie rokująca liczba fanów Rusiny, daje swoje odzwierciedlenie w liczbach wyświetleń na takich platformach jak YouTube czy Spotify. Warto wspomnieć również, iż swoje pierwsze kroki artysta stawiał już w trzeciej klasie gimnazjum. Jednak te wszystkie utwory, nie powstałyby bez współpracy z ekipą, w której każdy z jej członków ma powierzone zadanie.

 

Learnhowtohustle trudni się produkcją i montażem, Lister - grafiką, natomiast Rusina odpowiada za oprawę muzyczną. Wszyscy z powyżej wymienionych, dopełniają się nawzajem, tworząc zgraną grupę. W rozwoju artystycznym, Rusinie pomogły również media społecznościowe. Aktywnie udziela się na Instagramie pod nazwą @rusinarusinarusina - profil ten posiada oficjalną weryfikację. 

Rusina - gatunek muzyczny

Jednym z powodów, dzięki któremu Rusina osiągnął sporą popularność, jest wejście na scenę muzyczną w odpowiednim czasie. Rap jest obecnie jednym z gatunków muzycznych, cieszących się największym uznaniem. Utwory hip-hopowe są powszechnie słuchane nie tylko przez młodzież, ale również przez starsze pokolenia.

 

Rusina jest przedstawicielem młodego pokolenia raperów, którzy zapowiadają się niezwykle obiecująco.

Jego utwory są szczególnie doceniane za prawdę i uczciwość. Niosą za sobą ogromny ładunek emocjonalny, a każde słowo odzwierciedla osobowość artysty. Jego wszystkie przeżycia, zarówno radości, jak i smutki, pierwsze zauroczenia oraz chwile zwątpienia. Muzyka zaczęła być polem do wylewania uczuć młodego artysty, co przyciągnęło spore grono zainteresowanych. Utwory Rusiny są również melodyjne i przystępne, dzięki czemu są uniwersalne i mogą z powodzeniem wpisać się w gusta każdego słuchacza. Jak sam powiedział, dla niego muzyka jest "czymś więcej".

Dorobek artysty

W marcu 2022 roku Rusina stał się częścią popularnej wytwórni Def Jam Recordings Poland. Już następnego miesiąca, artysta zadebiutował w przestrzeni internetowej wraz z albumem pt. "Energia Wygrywania". Jest to owoc ciężkiej pracy, w którą zaangażowana była cała ekipa Rusiny. Co warte uwagi, do powstania owej płyty przyczynili się tacy raperzy, jak Young Igi, Pikers, Koneser, Bary oraz Vkie. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Rusina: Key Glock, Young Multi, Lucki, Maxo Kream, Unotheactivist, Ferg, Malik Montana, White Widow, City Morgue, Jack Harlow, Fivio Foreign, Vkie, Dababy, Gugu Gang,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak brzmiał pierwszy pseudonim artystyczny Rusiny?
Pierwszy pseudonim artystyczny tego wykonawcy to Rus.
Jakiemu znanemu YouTuberowi artysta udzielił wywiadu?
Rusina udzielił wywiadu Gargamelowi, który w przeszłości zajmował się nagrywaniem wideoblogów, a także filmów o tematyce komediowej, ażeby w ostatnich latach swojej działalności przejść do dzielenia się swoimi przemyśleniami na różne tematy.
Kto zajmuje się produkcją utworów Rusiny?
Produkcją utworów Rusiny trudni się learnhowtohustle, który zyskał miano najbardziej znaczącego producenta aktualnego trapowego podziemia.
Ile lat ma Rusina?
Wykonawca ten ma 22 lata, jednak jego utwory wyróżniają się wysokim poziomem dojrzałości.
Do jakich słynnych artystów porównywany jest Rusina?
Rusina jest często zestawiany z takimi wykonawcami, jak Young Igi, Mata czy Young Leosia. Są oni niekwestionowanym autorytetem dla sporej części polskiej młodzieży, osiągając ogromny sukces, jeśli chodzi o scenę muzyczną.

Fani lubią też

Zobacz też