Sigrid

Sigrid

Sigrid, a dokładnie Sigrid Solbakk Raabe (ur. w 1996 roku w Ålesund) to norweska wokalistka oraz autorka tekstów piosenek. Zawodowo muzyką zajmuje się od 2013 roku; w tym właśnie czasie światło dzienne ujrzał jej debiutancki singiel zatytułowany „Sun”. Numer ten okazał się wielkim przebojem w Norwegii i zapewnił artystce kontrakt z wytwórnią Petroleum Records oraz występ na festiwalu Øyafestivalen oraz sprawił, że o młodej wokalistce zaczęło się robić głośno.

Początki kariery Sigrid

Trzy lata później młoda wokalistka związała się z brytyjsko-jamajską wytwórnią Island Records, z którą wydała swoją debiutancką EP-kę pt. „Don't Kill My Vibe”. Tytułowy singiel dotarł na 28. miejsce w Norwegii, 62. w Wielkiej Brytanii. Stał się numerem 80 na Aria Charts w Australii. Kolejnym ważnym momentem w karierze Sigrid było wykorzystanie śpiewanego przez nią utworu „Everybody Knows” Leonarda Cohena w hollywoodzkim blockbusterze „Justice League”. Charyzmatyczna wokalistka wygrała doroczny plebiscyt Sound Of. W przeszłości laureatami były obecne gwiazdy, takie jak: Adele, Ellie Goulding, Sam Smith, 50 Cent, HAIM czy Years and Years.

Sigrid koncerty

Młoda artystka wystąpiła na wielu festiwalach, w tym na norweskim Øyafestivalen, gdzie pojawiały się takie gwiazdy, jak Kanye West, Florence and the Machine, czy Wiz Khalifa, oraz na słynnym Reading Festival w sierpniu 2017 roku. Sigrid w Polsce wystąpiła w 2018 roku na Open'er Festival w Gdyni. Koncerty Sigrid to za każdy razem duża dawka pozytywnej energii.

 

Sigrid - Często zadawane pytania

  • Sigrid Solbakk Raabe, urodzona 5 września 1996 roku w Ålesund jest norweską piosenkarką, tworzącą muzykę w gatunku pop.
  • W 2013 roku Sigrid podpisała kontrakt z wytwórnią Petroleum Records i wydała swój pierwszy solowy singiel "Sun". Niestety piosenkarka nie znalazła czasu na koncerty i promocje z powodu szkoły, co spowodowało chwilowe zawieszenie jej działalności.
  • Pierwszy z albumów artystki pod tytułem "Sucker Punch" miał swoją premierę 8 marca 2019 roku. Album już po tygodniu od wydania znalazł się na szycie norweskiej listy przebojów VG-lista, dodatkowo znalazł się w pierwszej piątce list w Irlandii, Szkocji i Wielkiej Brytanii.
  • Sigrid pod koniec 2017 roku została ogłoszona laureatką nagrody European Border Breakers Award, a w styczniu 2018 roku zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2018.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sigrid
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/