Ellie Goulding

Ellie Goulding

Zapraszamy na koncert online Ellie Goulding! Artystka podczas wydarzenia, które odbyło się w ramach akcji One World Together At Home zaprezentowała swój przebój Love Me Like You Do. Stream poniżej.

 

 

Ellie Goulding to urodzona w 1986 roku brytyjska wokalistka pop, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jej debiut przypadł na 2009 rok, kiedy na półkach sklepowych pojawił się jej pierwszy materiał - An introduction to Ellie Goulding. Już rok później artystka znalazła się na drugim miejscu notowania BBC "Sound of...".

Debiutancka studyjna płyta Ellie Goulding

W 2010 roku pojawił się jej pierwszy studyjny krążek zatytułowany "Lights", a kolejny "Halcyon" wydany został dwa lata później. W 2015 roku pojawił się jej kolejna płyta Delirium. Koncerty Ellie Goulding to wielkie show, które przyciągają fanów z całego świata.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ellie Goulding
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/