Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Nastia

Sprawdź wydarzenia
NastiaSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Ukraina
dyscyplina:
DJ-ka
social media:

Opis

Nastia, czyli Anastasia Topolskaia to młoda i niezwykle utalentowana DJ-ka, która pochodzi z Ukrainy. Tym samym jest ona najbardziej znaną i najwięcej koncertującą ukraińską artystką w naszym kraju. Ta urodzona w niewielkiej ukraińskiej wsi DJ-ka posiada jednak niebywale szerokie horyzonty muzyczne. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Trudne dzieciństwo

Mimo tego, iż od kilku lat Nastia jest na muzycznej fali – jej życie niestety nie zawsze tak wyglądało. Zwłaszcza dzieciństwo, które spędziła na niewielkiej wsi w pobliżu Doniecka na Ukrainie. Nic więc dziwnego, że artystka nie otrzymała żadnego wykształcenia muzycznego. Jako że w jej rodzinie nikt nie był muzykiem, nikt nie rozumiał również potrzeby, by kształcić ją w tym kierunku. Po ukończeniu wiejskiej szkoły Nastia poszła na uniwersytet w Doniecku na studia z marketingu. Wtedy również zaczyna się jej przygoda z muzyką.

Miłość do muzyki

Muzykę Nastia uwielbiała od zawsze. Jak sama artystka pisze na swojej stronie – "lubiłam tańczyć i dobrze tańczyć". Niestety jednak za czasów szkolnych nie było jej dane rozwijać się w tym kierunku. Aktywnie za to angażowała się w działalność społeczną i szkolną. Wszystko jednak zmieniło się w momencie, gdy Nastia poszła na studia do Doniecka, gdzie mieszkały również jej 2 starsze siostry. Już na kilka lat przed, artystka odwiedzała je w weekendy po to, by pobawić się w donieckich klubach nocnych. To właśnie tam podczas jednej z takich imprez artystka zrozumiała, czym chciałaby się w życiu zajmować.

Pierwsze kroki na scenie

Początki pracy na scenie wiązały się z pracą tancerki w jednym z najlepszych klubów w Doniecku. To jednak Nastii nie wystarczyło, w związku z czym zdecydowała się ona sięgnąć po więcej. W tym celu postanowiła więc spróbować swoich sił za konsoletą i... stoi za nią do dzisiaj! Niestety jednak nie było jej dane zabłysnąć na scenie w Doniecku. Pierwszy występ zaliczyła więc w 2006 r., kiedy to po raz pierwszy pojechała do Kazantipu. Od tamtej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Artystka grała na różnych imprezach, a przy tym równocześnie zarządzała studiem stacji radiowej KISS FM. Ponadto prowadziła w nim także swoją własną audycję radiową.

 

Mimo całkowitego braku wykształcenia muzycznego, Nastia zrobiła zawrotną karierę. Artystka nie poprzestała jedynie na byciu DJ-ką i postanowiła zostać producentem. I tak oto w 2013 r. została ona właścicielem własnej wytwórni, którą nazwała "Propaganda" – tak jak jej audycję radiową. Przez jakiś czas artystka organizowała również własne imprezy muzyczne, na którym pojawiali się nie tylko artyści z Ukrainy, ale i całego świata. 

Światowa kariera

Mimo młodego wieku, Nastia cieszy się uznaniem fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Wszystko za sprawą tego, iż w 2009 r. podjęła ona decyzję o wyprowadzce z Kazantipu. Od tamtej artystka zaczęła dużo podróżować, a przy okazji również i koncertować. I tak oto Nastia zagrała na scenach największych klubów muzycznych zarówno w Europie, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Afryce Północnej, na Mauritiusie, jak i w Ameryce Południowej, a w tym m.in. w trakcie noworocznego karnawału w Brazylii. Wielokrotnie występowała również w wielu klubach nocnych na Ibizie. Przed wojną dużo koncertowała również w Rosji, gdzie od 2010 r. artystka była jednym z rezydentów moskiewskiego klubu Arma17.

Własna płyta

W 2011 r. Nastia ponownie zaskoczyła wszystkich i wydała własną płytę. Od tej pory nie zajmowała się więc jedynie miksowaniem płyt. Jej pierwsza płyta została zatytułowana "He & She" i została wydana przy współpracy z Alexandrem Pavlenko (znanym również jako Sunchase) oraz z niemiecką wytwórnią muzyczną Musik Gewinnt Freunde.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Nastia: Aksamit, MRD, Szmer, Jacek Sienkiewicz, Amelie Lens, Michał Jabłoński, Antigone, Schwefelgelb, Daria Kolosova, Szymon Weiss, DUSS, Truant, Earth Trax, Manoid, Narciss, Jurek Przeździecki,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też