Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Wersow

Sprawdź wydarzenia
WersowSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
27 lat
data urodzenia:
31.08.1996
miejsce urodzenia:
Wiedeń, Austria
dyscyplina:
Influencerka, youtuberka, piosenkarka pop
social media:

Opis

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, to urodzona 31 sierpnia 1996 roku polska influencerka, piosenkarka pop oraz youtuberka. Ciekawostką jest fakt, iż internetowa twórczyni urodziła się w Wiedniu. Swój kanał na platformie YouTube założyła w 2013 roku.

Trudno wyobrazić sobie świat Internetu bez Wersow. To najpopularniejsza influencerka w Polsce, o bardzo wszechstronnych zainteresowaniach. Poza tworzeniem filmików internetowych Wersow ma również dużo wspólnego z kosmetykami, muzyką, modą oraz makijażem. Regularnie uczestniczy w największych eventach i galach.

W 2023 roku na świat przyszła jej córka Maja. Od kilku lat Weronika tworzy udany związek z innym youtuberem/influencerem – Karolem „Frizem” Wiśniewskim.

Internetowe początki

Jak już zostało wspomniane, Wersow pojawiła się na platformie YouTube w 2013 roku. Nie oznacza to jednak, że z miejsca stała się jedną z najbardziej wpływowych influencerek w kraju. Głośno o niej stało się w momencie, gdy zaczęła się spotykać z Frizem. Widzowie Karola szybko zaczęli interesować się Wersow, a ta w krótkim czasie zyskała ogromną grupę fanów.

Wersow napracowała się jednak na swoją pozycję w Internecie i niczego nie zawdzięcza przypadkowi. Przez wielu influencerów uważana za tytana pracy, choć po drodze zdarzyły jej się pewne wpadki. Udowodniła jednak, że ma na siebie plan i dobrze wie, którą drogą ma podążać jej internetowa kariera.

„Ekipa Friza”

Największą popularność Wersow przyniósł udział w projekcie „Ekipa Friza” w latach 2018-2022. Grupa znajomych/przyjaciół zamieszkała wtedy w jednej willi i wspólnie nagrywała internetowy content.

Całość opierała się nie tylko na rozmaitych challengach i pokazywaniu codziennego życia, ale też na wydawaniu piosenek i występowaniu na koncertach. W tym czasie Wersow nagrywała z takimi influencerami, jak:

 • Tromba,
 • Mini Majk,
 • Wujek Łuki,
 • Fusialka,
 • Murcix,
 • Marcysia,
 • Poczciwy Krzychu,
 • Nowciax,
 • Patec,
 • Paulina,
 • Mixer.

Liderem „Ekipy” był oczywiście Friz, który od wielu lat uznawany jest za legendę platformy YouTube.

Rozwój własnego kanału

Wersow po zakończeniu projektu, ale też w trakcie jego trwania, mocno postawiła na rozwój własnego kanału, co jak najbardziej jej się udało. Porusza na nim wiele ciekawych wątków, skierowanych przede wszystkim do młodszej widowni, ale też do mam oraz fanów podróżowania. Regularnie na jej kanale pojawiają się materiały typu:

 • test zgodności,
 • Q&A,
 • „Czy to prawda, że…”

Ta ostatnia seria związana jest z rozmaitymi pytaniami, skierowanymi głównie do innych influencerów.

Co jeszcze można znaleźć na kanale Wersow? Oczywiście relacje z podróży, filmy dotyczące makijażu i mody, vlogi, wyzwania czy też jej muzyczne przygody. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Muzyka

Jednym z najważniejszych aspektów życia Wersow jest muzyka. Weronika lubi tworzyć internetowe treści i materiały, ale prawdziwą odskocznią jest dla niej właśnie wydawanie piosenek.

Do tej pory wydała na rynek wiele emocjonalnych i sentymentalnych utworów, w dużej mierze opisujących jej aktualne emocje, przeżycia i doświadczenia. Dzięki temu jej widzowie mogą ją jeszcze lepiej poznać. Na muzycznej płaszczyźnie współpracowała już m.in. z

 • Oskarem Cymsem,
 • Roksaną Węgiel,
 • Qrym,
 • Jacusiem,
 • B.R.O.,
 • Januszem Walczukiem.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze utwory Wersow, wystarczy wspomnieć o następujących kawałkach: „Ktoś taki jak Ty”, „Ten jeden moment”, „O północy” czy też „Taka sama”. Na początku grudnia 2023 roku wypuściła na rynek swój debiutancki krążek - "Wersow Store".

Wypadałoby też krótko napisać o tym, że wraz z „Ekipą” wydała w 2021 roku album o nazwie „Sezon 3” z kilkoma wielkimi hitami: „3kipa”, „Zaebyście”, „Napad na bank”, „Sen” oraz „Na zajawce”.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodziła się Wersow oraz jak właściwie się nazywa?
Wersow to tak naprawdę Weronika Sowa. Jest najpopularniejszą polską influencerką i youtuberką, a do tego piosenkarką pop. Urodziła się 31 sierpnia 1996 roku w Wiedniu.
Czym zajmuje się Wersow?
Wersow skupia się przede wszystkim na tworzeniu internetowych treści na platformę YouTube oraz prowadzeniu instagramowego profilu. Content na YouTube to jednak ułamek jej obowiązków. Weronika tworzy też piosenki, a do tego jest szczęśliwą mamą (córka Maja). Tworzy związek z legendarnym polskim influencerem – Karolem „Frizem” Wiśniewskim. Ma też wiele wspólnego z kosmetykami i modą.
Jakimi utworami może pochwalić się Wersow?
Wersow zdążyła już wydać kilka ciekawych i wzruszających utworów muzycznych, wśród których na szczególne uznanie zasługują „Ten jeden moment”, „Taka sama” oraz „O północy”. Współpracowała m.in. z Roksaną Węgiel, B.R.O., Januszem Walczukiem i Oskarem Cymsem. Dodatkowo za czasów tworzenia projektu „Ekipa” wydała ze znajomymi album „Sezon 3” z utworami „Zaebyście” czy też „3kipa”. Ma na swoim koncie debiutancki krążek solowy "Wersow Store" (2023).
Z jakimi influencerami Wersow tworzyła projekt „Ekipa”?
Od 2018 do 2022 roku Wersow brała udział w projekcie „Ekipa Friza”, którego liderem był Friz. Znajomi zamieszkali w jednej willi i wspólnie tworzyli internetowe treści oraz wykonywali różnego rodzaju challenge. Wersow tworzyła wtedy z Trombą, Wujkiem Łukim, Fusialką, Marcysią, Mini Majkiem, Mixerem, Murcix, Pauliną, Poczciwym Krzychem, Nowciaxem i Patecem.

Fani lubią też

Zobacz też