Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Halestorm

Halestorm

Sprawdź wydarzenia
HalestormOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

 

 

Zespół twórczo wykorzystał czas pendemii. Muzycy pracowali w studio nad nowym albumem. Poszukiwali nowych wzorów do inspiracji, by stworzyć coś, co spodoba się fanom i pokaże inne oblicze Halestrom. Lzzy Hale prowadzi w telewizji AXS program „A Year In Music”. Wystąpiła również w „Two Minutes to Late Night” oraz Mouth For War”. W planach jest także jej udział w jury konkursu muzycznego pn. „No Cover”.

Kilka słów o zespole Halestorm

W repertuarze zespołu Halestorm są dwa single Here's To Us i I Get Off, które uzyskały złoty status. Podobnie jest z albumami studyjni Halestorm i The Strange Case Of. Jeden singiel uzyskał status platyny - I Miss The Misery. Pół miliarda steamów w Internecie pokazuje, jak dużą siłę twórczą ma ten zespół, który zapisał się już w historii rocka jako wydarzenie bez precedensu.

 

Zespół znalazł się w pierwszej dziesiątce na liście przebojów Billboardu i UK Official Album chart. Albumy Into The Wild Life z 2015 i Vicious wydane trzy lata później (2018) zrobiły furorę wśród fanów i wdarły się na szczyty list przebojów. Muzycy mają w swoim dorobku również nagrodę Grammy, którą odebrali w 2013 roku w kategorii najlepszego wykonania hardrockowego i metalowego.  W 2019 roku spotkał Halestorm kolejny zaszczyt w postaci nazwania zespołu Artystą Dekady. Zespół występował podczas koncertów obok takich gwiazd jak Eric Church, Alice Cooper, Evanescence, Judas Priest, Rob Zombie czy ZZ Top. Koncerty Halestorm zawsze wzbudzają entuzjazm i integrują fanów mocnego brzmienia.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Markus Felix, CC-BY-SA 3.0

 

 

Niebawem zobaczysz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też