Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta The Script

The Script

The Script OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

The Script to muzyczne połączenie wielu gatunków, które poniekąd stanowią o wyjątkowości tego doskonałego muzycznego tria. Z całą pewnością zespół należy do grona muzyków, którzy nie obawiają się eksperymentować w poszukiwaniu unikalnych brzmień i oryginalności sprawiającej, że muzycznie zupełnie odstają od aktualnych trendów.

The Script - informacje o zespole 

Zespół The Script pochodzi z Dublina, a w jego skład wchodzą Danny O’Donoghue, Glen Power oraz Mark Sheehan. The Script muzyka to eklektyczna mieszanka, której nie sposób skategoryzować. Być może właśnie na tym polega wyjątkowość tej niesamowicie zdolnej trójki, która zachwyciła publiczność singlem We Cry, wydanym w 2008 roku. Od tamtej pory popularność zespołu rośnie w siłę, co w tym wypadku na szczęście idzie w parze z wysokiej jakości muzyką. Wybierając się na koncerty The Script trzeba nastawić się na sporą porcję fantastycznej muzyki, w której nie brakuje elementów hip-hopu, rocka oraz r&b. Krytycy uważają, że takie połączenie, choć nie jest odkrywcze, to jednak w tym przypadku gwarantuje różnorodność, której brakuje we współczesnej muzyce.

The Script muzyka 

Pierwszy album "The Script" sprawił, że trio z Dublina w końcu zyskało zainteresowanie i uznanie. Był to poniekąd motor napędowy do dalszego działania. Niespełna dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album "Science & Faith", a następnie "#3", który uzyskał w Wielkiej Brytanii status płyty platynowej. Czwarty album "No sound without silence" wydano w 2014. Album od razu zdobył uznanie publiczności i potwierdził, że zespół ma sporo do zaoferowania. W 2017 ukazał się piąty album o tytule "Freedom Child".


Trzeba przyznać, że zespół jest bardzo płodny. Zapowiadana trasa jest wyczekiwana przez fanów na całym świecie. The Script koncerty 2022 z pewnością będzie muzycznym wydarzeniem w kolejnym roku. Trio z Dublina uwielbia zaskakiwać i z pewnością dostarczy fanom mocnych wrażeń. The Script w Polsce ma się pojawić już na początku kolejnego 2022 roku.Z pewnością jest to wydarzenie, które warto śledzić. Ich koncerty cieszą się bowiem sporym zainteresowaniem i należą do prawdziwych muzycznych uczt.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Harry Wad. CC-BY-SA 2.5

 

 

Zobacz też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy ClyroCounting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też