Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Sinead Harnett

Sinead Harnett

Sinead HarnettOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Wrażliwość, podkreślenie swojej indywidualności i stopniowy wzrost samooceny na przestrzeni lat - te elementy doskonale opisują twórczość jednej z najbardziej znamiennych gwiazd R&B, Sinéad Harnett!

O Sinéad Harnett

Artystka ta na scenie zadebiutowała w roku 2011, w ramach singla "Walk Away" z albumu brytyjskiego rapera Wiley. Kolejne sukcesy konsekwentnie podkreślały pozycję piosenkarki, m.in. za sprawą debiutanckiej EP-ki "N.O.W." docenionej zarówno przez słuchaczy, jak również recenzentów. Harnett to nie tylko wokalistka, ale również autorka tekstów, urodzona i wychowana w Londynie. Amatorskie występy na kampusie uniwersyteckim doprowadziły ją 400 milionów wyświetleń i 2 albumów studyjnych, w tym wydanego 21 maja 2021 roku "Ready is Always Too Late", gdzie otwarcie mówi o swoich wewnętrznych przeżyciach i emocjonalnej psychice.

Sinéad Harnett w Polsce

Koncert Sinéad Harnett w 2022 był wydarzeniem szczególnym, w ramach którego artystka pragnęła podzielić się ze słuchaczami wszystkimi emocjami przeżywanymi w trakcie procesu twórczego. W Polsce debiutowała w ramach trasy koncertowej promującej jej najnowszy album studyjny "Ready Is Always Too Late".

 

Płyta stanowi szczególny kamień milowy w życiu artystki, nawiązujący do długiej drogi, którą przeszła w poszukiwaniu własnej indywidualności i samoakceptacji. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. CC-BY-SA 4.0

 

 

Sprawdź też: Avatar, Hot Wheels Monster Trucks, Kaleo, Disclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też