Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Neck Deep

Neck Deep

Neck DeepOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Neck Deep to pochodzący z Walii zespół pop-punkowy, który założony został w 2012 roku. Od tamtego czasu kariera zespołu się rozwija i zdobywa on nowych fanów na całym świecie. Neck Deep występowali na jednej scenie między innymi z zespołem Blink – 182.

Neck Deep i rozwój kariery muzycznej

Muzyczna przygoda zespołu Neck Deep rozpoczęła się od publikacji utworu  "What Did You Expect?", który bardzo szybko zyskał uznanie słuchaczy oraz krytyków. W ślad za tym, zespół opublikował w sieci dwie EP-ki: Rain in July (2012) and A History of Bad Decisions (2013), a następnie podpisał kontrakt z wytwórnią Hopeless. Zespół tworzą wokalista: Ban Barlow, perkusista: Dani Washington, gitarzysta: Matt West, Sam Bowder i basista Seb Barlow.

Obecnie zespół ma na koncie cztery studyjne albumy, a ostatni z nich, "All Distortions Are Intentional" został wydany w lipcu tego roku i trafił na 4 miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Neck Deep koncerty

Neck Deep w Polsce wystąpili w 2022 roku w Warszawie oraz Krakowie. Była to wyjątkowa okazja, aby na żywo usłyszeć utwory grupy takie jak między innymi Gold Steps czy December.

 

Neck Deep jest zespołem, który został doceniony za swoją twórczość i zdobył nagrody takie jak między innymi Best British Newcomer czy nagrodę za najlepszy singiel In Bloom. Ostatnia płyta zespołu Neck Deep ukazała się w 2020 roku i nazywa się "All Distortions Are Intentional".

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też