Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Stand Atlantic: EU Tour

Stand Atlantic: EU Tour

Organizator: Live Nation

Stand Atlantic: EU TourO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po wydaniu debiutanckiego krążka „Skinny Dipping” w amerykańskiej wytwórni Hopeless Records, pop punk spotkał alternatywną grupę rockową Stand Atlantic. W 2018 roku zostali nominowani do nagrody Heavy Music Awards w kategorii „International Breakthrough Artist” oraz zdobyli wiele nominacji do RockSound Awards.

 

W 2019 roku muzyka Stand Atlantic miała ponad 30 000 000 wyświetleń online. Ich utwory pojawiały się w stacjach BBC Radio 1 / Sirius XM / AppleBeats1 Airplay, a płyta znalazła się na ekskluzywnej liście „Featured Album” ABC Triple J. Byli też najczęściej granymi artystami w stacji zarówno w październiku, jak i w listopadzie. Jeden z najbardziej popularnych zespołów w Australii, który zagrał ponad 150 koncertów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, całkowicie wyprzedał swoje trasy po Wielkiej Brytanii i Australii. W czasie wydania nowego singla „Hate Me (Sometimes)” , który pojawił się w czasie ich amerykańskiej trasy koncertowej, zespół zyskał powszechne uznanie jako kolejna znana marka rockowa.

Stand Atlantic bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 5 zł.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też