Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Iann Dior

Iann Dior

Iann DiorOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Iann Dior, czyli Michael Iann Olmo, to urodzony 25 marca 1999 roku w Puerto Rico raper i autor tekstów. Popularność zyskał w 2019 roku, wydając utwory Emotions i Molly. Rok później, wraz z piosenkarzem 24kGoldn – stworzył singiel Mood, który znalazł się na 1. miejscu liście muzycznej Billboard Hot 100. Utwór nagrodzony czterokrotnie platyną, przez 33 tygodnie utrzymywał się w pierwszej dziesiątce zestawienia.

Iann Dior – amerykański raper

Kiedy rozpoczął swoją karierę Iann Dior? Raper tworzy muzykę, odkąd skończył 17 lat. Tematami tekstów jego utworów jest niespełniona miłość i problemy, które napotkał w życiu prywatnym. Artysta publikował swoje dzieła w Internecie, gdzie został ciepło przyjęty przez słuchaczy. Pod aktualnym pseudonimem występuje od 2019 roku. Wówczas wydał utwór Butthroat, wyprodukowany udziale Nicka Miry, znanego ze współpracy z Juice WRLD i Lil Skies. Od tego momentu kariera rapera Ianna Diora nabrała rozpędu – podpisał kontrakt z wytwórnią TenThousand Projects, która kooperowała także z twórcami 6ix9ine i Trippie Redd. Na jakich wydarzeniach pojawił się Ian Dior? Koncert artysty miał miejsce m.in. w Los Angeles, gdzie wystąpił obok Machine Gun Kelly’ego, Lil Baby, Dom Kennedy’ego.

Iann Dior wydał swój debiutancki mixtape, Nothing Ever Good Enough, w 2019 roku. Następnie stworzył single Gone Girl oraz What Is Real, które pojawiły się na jego debiutanckiej płycie – Industry Plant. W 2020 roku wydał EPkę I’m Gone, która trafiła na 45. miejsce listy Billboard, a następnie kolejny minialbum – Still Here.

Koncert Iann Dior

Iann Dior koncertował do tej pory głównie po Stanach Zjednoczonych. Można go było spotkać m.in. na wydarzeniu Firefly Music Festival 2021 w Dover, obok Billie Eilish, The Killers, czy Wiz Khalifa

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi amerykański raper Iann Dior?
Michael Iann Olmo, znany jako raper Iann Dior, pochodzi z Puerto Rico. W wieku 5 lat, wraz z rodzicami, przeniósł się do Corpus Christi w Teksasie, gdzie mieszkał do momentu rozpoczęcia kariery muzyka.
Jaką muzykę tworzy Iann Dior?
Iann Dior tworzy muzykę w stylu emo-rap z elementami popu. W tekstach swoich utworów opowiada o własnych emocjach i przeżyciach, związanych m.in. ze złamanym sercem.
Kiedy zaczęła się kariera rapera Iann Dior?
Kariera rapera Ianna Diora zaczęła się kiedy muzyk miał zaledwie 17 lat. Na początku występował pod pseudonimami Olmo i Lil Rock. Pierwszy utwór, który artysta umieścił na serwisie Sound Cloud, został zauważony przez Taza Taylora, założyciela Internet Money, który zaprosił Ianna do współpracy do Los Angeles.

Fani lubią też

Zobacz też