Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta girl in red

girl in red

girl in redOpisWydarzeniagirl in red - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Girl in red czyli Marie Ulven Ringheim to urodzona w 1999 roku w Horten norweska piosenkarka indie popowa oraz autorka tekstów, która zdobyła dużą popularność. Jej singiel I Wanna Be Your Girlfriend został odtworzony ponad 150 milionów razy, a w 2018 roku został umieszczony na liście 65 najlepszych piosenek według The New York Times.

O girl in red

Girl in red określana jest mianem queer ikony oraz fenomenem i jedną z najbardziej ekscytujących piosenkarek i autorek tekstów pracujących w świecie muzyki gitarowej. Już od od 2019 roku Marie Ulven zorganizowała dwie trasy koncertowe w Ameryce Północnej oraz dwie kolejne w Europie. Koncerty girl in red odbywały się również podczas festiwali muzycznych takich jak między innymi Lowlands, Rock en Seine i Øyafestivalen.

 

W 2020 roku wydała album studyjny World In Red na którym znalazły się taki utwory jak między innymi Kate's Not Here, Midnight Love czy Two Queens In A King Sized Bed. Oprócz tego na sklepowe półki trafiły jeszcze trzy płyty girl in red , które ukazywały się co roku od 2017 roku.

Girl in red w Polsce

Girl in red jest artystką, która zdobyła popularność na wielu kontynentach, a grono jej odbiorców staje się powiększa. Polscy fani również będą mieli okazję usłyszeć ją na żywo. Girl in red w Polsce wystąpi na Open'er Festival 2023 w Gdyni już 1 lipca!

Wydarzenia

girl in red - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi girl in red?

Miejscowości, w których girl in red wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też