shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa

Iga Krefft

Iga KrefftOpisWydarzeniaIga Krefft - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Iga Krefft znana pod pseudonimem Ofelia to urodzona w 1995 roku w Gniewinie polska aktorka i piosenkarka.

Rozwój kariery Igi Krefft

Iga Krefft swój debiut miała w czasie, gdy wcieliła się w rolę Rezedy w musicalu Akademia Pana Kleksa w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Spektakl wystawiany był w mieszczącym się w Warszawie Teatrze Muzycznym Roma w 2007 roku. W tym samym czasie dołączyła do stałej obsady serialu TVP2 M jak miłość, w którym wciela się w rolę Urszuli Mostowiak.

 

Iga Kreft grała też postać Agi w pierwszym polskim serialu Disney Channel Do dzwonka. Wystąpiła też jako gość w serialach emitowanych w telewizji TVN Na Wspólnej i Diagnoza. Iga Krefft jest również aktorką dubbingową,  wystąpiła też w filmie Sala Samobojców. Hejter w reżyserii Jana Komasy.

Iga Krefft jako Ofelia

Iga Krefft w 2016 roku zaprezentowała nowy, dojrzalszy wizerunek i wydała Epkę Ofelia, którą promowały single New Year i Ofelia. W tym samym czasie stworzyła razem z DJem Sovinsky’im piosenkę i teledysk Nim Spłoniemy. Koncerty Ofelii odbyły się w Nowym Jorku i Warszawie. Ofelia wystąpiła też podczas Open'er Festival 2018. Rok później na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Ofelia, którą promował singiel Tu.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Iga Krefft - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Iga Krefft?

Miejscowości, w których Iga Krefft wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso