Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Artysta Black Country, New Road

Black Country, New Road

Black Country, New RoadOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Black Country, New Road zostali uznani okrzyknięci przez magazyn muzyczny The Quietus za najlepszy zespół na świecie. Zagrali sesję live dla BBC 6 Music, wyprzedali trasę w Wielkiej Brytanii, w tym trzy koncerty w samym Londynie.

O Black Country New Road 

Muzycy wspólnie grali w różnych konfiguracjach lecz jako Black Country, New Road, szybko odkryli, że ich rdzeniem jest głęboko zakorzenione poczucie harmonii i jedności. Niektórzy członkowie sięgają czasów, gdy byli kolegami z klasy, niektórzy dzielili mieszkania, podczas gdy inni studiowali razem na uniwersytecie. Spędzone wspólnie lata stworzyły prawdziwie głęboką więź, która znajduje odzwierciedlenie w zespołowej kreatywności.

 

Koncerty Black Country New Road od początku zyskują status tych które trzeba zobaczyć wśród fanów wschodzącej sceny, skupiającej się wokół osławionego klubu Windmill w południowym Londynie. To właśnie on dał początek wielu ich muzycznym rówieśnikom, takim jak Fat White Family czy Squid.

 

Zespół Black Country New Road w swojej twórczości łączy post-rock i post-punk oraz jazzowe odniesienia. Ich debiutancka płyta wydaje się być wynikiem ciągłego rozwijania się grupy. Ciekawe połączenie muzyczne sprawia, że wyrobili unikalny styl, którego nie da się podrobić.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też