Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Michał Ziembicki

Michał Ziembicki

Michał ZiembickiOpisWydarzeniaMichał Ziembicki - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Ziembicki jest niezwykle aktorem teatralnym, filmowym oraz serialowym. Jak wygląda jego dorobek artystyczny? Czym aktor wyróżnia się na tle innych? Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska.

Michał Ziembicki i jego historia 

Michał Ziembicki urodził się oraz wychował w Warszawie. Został absolwentem Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie, w 2005 roku. Od tego czasu prężnie działa na rynku artystycznym. Swoje życie prywatne aktor trzyma w tajemnicy, z dala od opinii publicznej oraz światła mediów.

Dorobek artystyczny Michała Ziembickiego 

Debiutował na deskach Teatru Woli w Warszawie, w sztuce "Śluby Panieńskie". Michał Ziembicki na stałe związany jest z Teatrem Capitol w Warszawie. Aktor znany z takich spektakli jak m.in.: "Pikantni", "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", "Pinokio" czy "Cudowna lampa Aladyna". 

Michał Ziembicki znany jest także z wielu produkcji filmowych oraz serialowych na wielkim, szklanym ekranie. Doskonałą grę aktorską mogliśmy podziwiać w takich tytułach jak: "Na Wspólnej", "Wiadomości z drugiej ręki", "Przystań", "Doręczyciel", "Duża przerwa", "Radosław", "Wymiana" czy "Umbra".

Michał Ziembicki jest także aktorem dubbingowym. Głosu użyczył dla wielu produkcji, w tym w najnowszym wydaniu "The Latest Buzz".

W 2014 roku  Michał Ziembicki współtworzył grupę teatralną Wytwórnia Bajek, która do dziś aktywnie działa i bawi do łez najmłodszą publiczność. 

Współpraca aktora z innymi artystami

Michał Ziembicki wziął udział w dużej ilości produkcji serialowych, teatralnych oraz filmowych. Na swojej drodze artystycznej miał okazję współpracować z takimi osobami jak: Jan Wieczorkowski, Waldemar Błaszczyk, Paweł Deląg, Agnieszka Warchulska, Rafał Cieszyński, Lucyna Malec, Radosław Dunaszewski, Dorota Zięciowska, Mateusz Banasiuk czy Ksawery Szlenkier.

Wydarzenia

Michał Ziembicki - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Ziembicki?

Miejscowości, w których Michał Ziembicki wystąpi w najbliższym czasie: Otrębusy, Lublin, Łódź, Kraków, Pruszków.

Kiedy urodził się Michał Ziembicki?
Michał Ziembicki urodził się 13 października 1984 roku.
Która rola oraz jaką produkcja przyniosła Michałowi Ziembickiemu największą popularność?
Największą popularność i uznanie wśród szerokiego grona odbiorców przyniósł mu udział w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wcielił się w rolę Grzegorza.
Ile wzrostu ma Michał Ziembicki?
Michał Ziembicki ma 170 cm wzrostu.

Fani lubią też

Zobacz też