Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Two Another

Two Another

Two AnotherOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Two Another to popularny duet piosenkarzy, który jest znany z tworzenia energicznej i dynamicznej muzyki. Choć nie zapracował on sobie jeszcze na ogólnoświatową renomę, to rozwija się na tyle prężnie, że wiele wskazuje na to, iż niebawem jego popularność mocno wystrzeli. 

Two Another - najpopularniejsze piosenki

Two Another to duet, który dopiero stawia pierwsze kroki na dużej scenie muzycznej. Choć dla wielu może on być jeszcze anonimowy, to z pewnością warto mieć go na uwadze, ponieważ bardzo możliwe, że za kilka lat będą cieszyli się olbrzymimi wyświetleniami. Znakiem firmowym tego duetu jest piosenka "Keeping Me Under", która została opublikowana w 2016 roku. Wówczas duet dopiero się rozwijał, jednak piosenka ta dość szybko stała się relatywnie popularna. Wiele pochlebnych opinii zebrały także takie utwory jak "Coming Alive" czy "Another Night". Miłośnicy energicznych brzmień bardzo chętnie słuchają także piosenki "Aiming Up", która światło dzienne ujrzała w 2018 roku. Cechą charakterystyczną Two Another jest to, że duet ten wyróżnia się sporą elastycznością muzyczną. W jego utworach można znaleźć zarówno elementy mocnego rocka, jak i popowe wstawki. 

Jakie albumy wydał Two Another?

Two Another to względnie początkująca grupa muzyczna, dlatego też lista jej dokonań na ten moment nie jest przesadnie długa. Two Another wydał na chwilę obecną zaledwie jeden album studyjny, jednak mimo to zrobił on całkiem niezłe wrażenie na miłośnikach skocznej, a zarazem rytmicznej muzyki. "Another Tape" został wydany w 2018 roku i póki co jest jedyną dużą publikacją Two Another. Co prawda, duet próbował wydawać jeszcze inne albumy, ale większość prób kończyła się raczej fiaskiem. W przypadku "Another Tape" sytuacja była jednak zgoła inna. Płyta ta przypadła do gustu szerokiemu spektrum odbiorców, a utwory takie jak "Look" czy "Shouldn't Have Done That" w okamgnieniu znalazły się na listach undergroundowych przebojów. 

Na jakich eventach grał Two Another?

Two Another miał już okazję grać na wielu imprezach i festiwalach. Większość swoich koncertów gra jednak w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje się tworzeniem muzyki. Two Another w najbliższym czasie odbędzie trasę koncertową, która swoim zasięgiem obejmie niemal całe USA. Jeszcze podczas wakacji duet zagra w Atlancie, Houston, Las Vegas czy Los Angeles. Duet zajmie się również podróżowaniem po Europie, grając na kilku istotnych wydarzeniach. 

 

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Co oprócz muzyki robi Two Another?
Poza muzyką Two Another zajmuje się sprzedawaniem własnej, markowej odzieży.
Jaki jest najnowszy utwór duetu?
Najnowsza piosenka Two Another to "Back To Us (Deluxe)", wydana 7 lipca 2023 roku.
Jaki jest ulubiony gatunek muzyczny duetu?
Two Another pasjonuje się przede wszystkim muzyką elektroniczną, jednak chętnie stawia także na muzykę alternatywną.

Fani lubią też

Zobacz też