Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Rock COMA - Wrocław, Gdańsk

COMA - Wrocław, Gdańsk

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

COMA - Wrocław, GdańskO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

DODATKOWY TERMIN Dodatkowy koncert Comy we Wrocławiu - bilety już w sprzedaży!

 

Coma w trasie pożegnalnej Game Over Tour 2019! Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania łódzki zespół podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Częścią pożegnalnej trasy będą dwa koncerty organizowane przez Galicja Productions. Coma bilety na koncerty we Wrocławiu i Gdańsku już dostępne! 

Coma koncerty 2019

O zespole Coma

Zespół Coma powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendyW maju 2004 roku grupa wydała swój pierwszy album pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.

Coma wydała dwa albumy anglojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie.

Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa zespół nieprzerwanie koncertuje. Coma supportowała na scenie takich gigantów jak TherionPearl Jam czy Linkin Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie. Może również pochwalić się występem na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool.

W ostatnich latach zespół Coma z powodzeniem koncertował w Wielkiej Brytanii, występując w miastach: ManchesterLondynSheffieldBirminghamSouthamptonLiverpool.

W czerwcu 2009 r. miał miejsce specjalny koncert zespołu Coma wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich - marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Koncerty symfoniczne Comy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na te wydarzenia wyprzedają się kilka miesięcy przed koncertami.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też