Adolescents

 Adolescents

Adolescents to punk w najczystszym wydaniu. Grupa powstała w najlepszym okresie rozkwitu punk rocka w 1980 roku w amerykańskim mieście Fullerton. Założył ją wokalista Anthony Branderburg, czyli Tony Montana oraz świetny basista Steva Soto.

Adolescents - informacje o zespole 

Już rok później, w 1981 roku grupa wydała swój debiutancki krążek wyprodukowywany przez Frontier Records. Po pierwszym albumie Adolescents stali się niezwykle popularni, płyta sprzedała się szybko w dużym nakładzie. Jedynie album Fresh Fruits for Rotting Vegetables Dead Kennedys zyskał większą popularność. Nie zmienia to jednak faktu, że Adolescents stanowili w tamtym okresie awangardę hard i punkrockowego grania. W Kaliforni zrobili furorę niewiele mniejszą od legendarnego Dead Kennedys. W latach 80. przez zespół przewinęło się wielu muzyków, m.in. Pat Smear, który znany był z udziału w produkcjach Nirvany i Foo Fighters. Przez cały okres swojej artystycznej twórczości Adolescents wydali aż 9 albumów. Ostatni krążek pod nazwą Cropduster ukazał się trzy lata temu, w lipcu 2018.

Adolescents w Polsce

Zespół Adolescents w Polsce wystąpi już w 2022 roku. Mocne granie cały czas jest na topie, punk rock i hard core są wiecznie żywe! Adolescent jest najlepszym dowodem na żywotność tych gatunków muzycznych. Jedna z najlepszych i najbardziej wpływowych kapel, wyznaczająca nowe trendy w punkowo-hardcorowym graniu zagra w Poznaniu w Klubie Pod Minogą w połowie wakacji 2022 roku, dokładnie 29 lipca! To pierwszy i zapewne wyjątkowy, historyczny wręcz występ zespołu w Polsce. 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

 Adolescents
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/