Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Wędrówki Pub

Wędrówki Pub

Wrocław, Podwale 37/38
Wędrówki PubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wędrówki Pub to miejsce inspiracji i opowieści o odległych miejscach, obyczajach, odkryciach, przygodach, ludziach, a także tajemniczych misteriach. Pozwala dzielić się doświadczeniami ze szlaku. To właśnie tutaj w swobodnej atmosferze spotykają się ludzie kochający podróże. Wędrówki Pub pozwala poczuć się jak w domu, a przy okazji poszerzyć swoje podróżnicze horyzonty. Zaprasza wszystkich, których ciekawi zarówno to, co za rogiem, jak i to, co znajduje się na drugim końcu świata.

W lokalu można poznać ludzi zarażających pasją do odkrywania świata, wspierających wiedzą i doświadczeniem, a także inspirujących do zwiedzania niezwykłych miejsc. Odbywają się tu spotkania podróżników i wykłady o ciekawych destynacjach. Można posłuchać też opowieści podróżniczych i podzielić się swoimi wspomnieniami.

Wędrówki Pub to również miejsce dobrej zabawy. Wieczorami odbywają się w nim wydarzenia rozrywkowe i artystyczne pozwalające miło spędzić czas ze znajomymi. Sprawdź, co na najbliższe miesiące szykuje dla swoich gości Wędrówki Pub. Bilety na wydarzenia są dostępne również w sprzedaży internetowej.

Wędrówki Pub – wydarzenia

Wrocławski lokal stara się dawać odwiedzającym go gościom coś więcej, dlatego regularnie współpracuje z podróżnikami i artystami. Organizowane przez Wędrówki Pub wydarzenia to m.in. spotkania podróżnicze, warsztaty ukulele, koncerty, spektakle, stand up, a nawet spotkania IT. Godziny otwarcia obiektu zależą od odbywających się w nim imprez. Wędrówki Pub otwiera się dla gości godzinę przed wydarzeniami i zamyka się około godzinę po ich zakończeniu, co pozwala na nawiązanie dyskusji i dzielenie się wrażeniami z innymi.

Występy stand-uperów Rafała Rutkowskiego, Mateusza Sochy, Tomka Kołeckiego, Karola Modzelewskiego, Macieja Lobo Linke, Marcina Zbigniewa Wojciecha, Michała Juszczaka i Mateusza Burkackiego, Cezarego Jurkiewicza, Macieja Twarowskiego, Daniela Midasa, Pawła Konkiela i Magdy Kubickiej należą do najpopularniejszych wydarzeń zorganizowanych przez Wędrówki Pub. Bilety na ulubionych wykonawców cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności.

We wrocławskim pubie podróżniczym odbywają się także interesujące koncerty. Dla gości zgromadzonych w lokalu zagrali m.in. Dziwoludy i Yurodivi, Naviband, Oczybaszki, Michał Zieleń, Aldaron i Jarecki oraz Maciej Lipina z zespołem Ścigani. Bilety na koncerty w pubie często można nabyć wygodnie przez internet, m.in. na stronie ebilet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wędrówki Pub we Wrocławiu?
Wędrówki Pub znajduje się przy ulicy Podwale 37/38 we Wrocławiu, przy Domu Handlowym Podwale. Lokal jest zdecydowanie najlepszym miejscem podróżniczych inspiracji na mapie stolicy Dolnego Śląska.
Jakie wydarzenia odbyły się w Wędrówki Pub we Wrocławiu?
W ciągu ostatnich lat lokal i jego partnerzy przygotowali prawie 400 prelekcji podróżniczych. Do zorganizowanych przez Wędrówki Pub wydarzeń należą także SUMO Stand Up Mic Open, Komedia improwizowana: Ryba na Kartki, aFISH! Komedia inspirowana śmiesznymi ogłoszeniami, O krab! Komedia inspirowana życiowymi wtopami, Złota rybka: Alternatywne wersje znanych bajek, Improton oraz Komedia improwizowana: DJ Węgorz. Bilety na spotkania i imprezy w pubie często można nabyć w ramach sprzedaży prowadzonej przez internet.
Kiedy utworzony został Wędrówki Pub we Wrocławiu?
Wędrówki Pub powstał w 2016 roku, a jego właścicielami są Jacek i Justyna Czaplowie. Osobom współtworzącym to szczególne miejsce przyświeca wizja pokazywania świata i zachęcania do wszelkich podróży.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też