Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Warszawa – wydarzenia

Warszawa – wydarzenia

Warszawa, Przestrzeń Miejska
Sprawdź wydarzenia
Warszawa – wydarzeniaOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Warszawa, stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części nad Wisłą. Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności i powierzchni.

Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby m.in. Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego. Warszawa jest także siedzibą agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej oraz Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR), agendy OBWE.

Warszawa – wydarzenia kulturowe i sportowe

To właśnie w Warszawie odbywają się najgłośniejsze koncerty i festiwale, premiery kinowe czy spektakle teatralne. Tutaj mecze o punkty rozgrywają polscy piłkarze, o najwyższe trofea rywalizują również inni polscy sportowcy. Warszawa to centrum polskiego życia kulturowo-rozrywkowego – mnóstwo instytucji kultury, agencji eventowych, a przede wszystkim doskonale rozbudowana infrastruktura sportowo-widowiskowa pozwalają organizować w tym mieście największe imprezy w kraju. Bilety na wiele z nich możesz kupić na eBilet.pl.

Koncerty w Warszawie

To właśnie w stolicy odbywają się największe wydarzenia muzyczne w kraju. Stadion Narodowy i Hala Torwar to miejsca, gdzie swoje koncerty grały największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki. Do tego dodajmy jeszcze Tor Wyścigów Konnych na Służewcu, gdzie co roku w ramach Orange Warsaw Fastival występują topowi artyści. Organizowane w Warszawie koncerty mają miejsce w kultowych w całym kraju klubach muzycznych, do których zaliczają się m.in. Stodoła, Progresja czy Hydrozagadka. Bilety na wiele muzycznych imprez w stolicy możesz kupić na eBilet.pl.

Warszawa – koncerty 2022

Na ten rok w Warszawie zaplanowano wiele znakomitych imprez muzycznych, na których wystąpią polskie i światowe gwiazdy. Chcesz wiedzieć , jakie koncerty odbędą się w stolicy w 2022 roku? Włącz Fan Alert dla miejsca Warszawa – koncertów i innych wydarzeń na pewno dzięki temu nie przegapisz, ponieważ powiadomimy Cię o nich mailowo. W obliczu olbrzymiej liczby i różnorodności eventów w Warszawie mamy pewność, że na pewno znajdziesz takie, na którym obecność będzie dla Ciebie obowiązkowym punktem w kalendarzu na ten rok.

Warszawa – muzea

W Warszawie do dyspozycji zwiedzających są liczne muzea, które chętnie odwiedzają zarówno mieszkańcy stolicy, jak również turyści. W tym kontekście warto wymienić m.in. Muzeum Narodowe w Warszawie, Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Więzienia Pawiak, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Plakatu i wiele innych.

Warszawa – wydarzenia teatralne

W stolicy nie brakuje też teatrów, w których odbywają się premiery nowych sztuk, a na afiszach widnieję grane od wielu lal klasyki, cieszące się niesłabnąca popularnością. Warto obejrzeć spektakle wystawiane m.in. w Teatrze Narodowym, Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawa, Teatrze Powszechnym, Tetrze 6. Piętro, Teatrze Wielkim, Teatrze Współczesnym czy Teatrze Muzycznym „Roma”.

Wydarzenia w Warszawie – zaplanuj wolny czas

Duży wybór wydarzeń kulturowych i sportowych w Warszawie pozwala korzystać z nich zarówno mieszkańcom stolicy, jak i turystom, którzy chętnie biorą w nich udział przy okazji wizyty w tym mieście lub specjalnie planują swój pobyt w Warszawie właśnie pod kątem uczestnictwa w wybranym koncercie, spektaklu czy evencie sportowym.

Bilety na wiele imprez w Warszawie kupisz na platformie eBIlet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też