Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Wall Street Club

Wall Street Club

Wrocław, Ruska 51
Wall Street ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wall Street Club to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Wrocławia. Znajduje się przy ul. Ruskiej 51 i przyciąga miłośników dobrej muzyki i zabawy do białego rana. Klub już od kilku lat cieszy się dużą popularnością. To jedno z najbardziej obleganych miejsc na imprezowym punkcie Wrocławia, czyli Pasażu Niepolda. Doskonale bawią się tu zarówno młodsi, jak i starsi bywalce.

Wall Street Club - o obiekcie

Na scenie klubu swoje koncerty organizują artyści polskiej i zagranicznej sceny klubowej oraz koncertowej. Mają tu miejsce również widowiska stand-up owe, które cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. To miejsce stworzone dla wszystkich, którzy tworzą dobrą muzykę. Organizowane przez Wall Street Club wydarzenia stanowią dobry plan na spędzenie czasu wolnego. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl.

Wall Street Club - wydarzenia

Organizowane przez Wall Street Club 1 koncerty to występy popularnych artystów, znanych szerszej publiczności. Wiele spośród odbywających się tu imprez stanowi doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na świetną na zabawę i odpoczynek od codziennych spraw. Kogo ugościła scena Wall Street Club? W obiekcie wystąpili m.in. stand-uperzy – Tomek Nowaczyk, Kuba Dąbrowski i Kuba Rosa, Damian Skóra oraz Bilguun Ariunbaatar ze swoim show – "Mongoł stand-upu". Swoje występy na scenie zorganizowali również – Dj Matys, Dj Kaniq oraz Małach&Rufuz.

Wall Street Club jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Oprócz koncertów również widowiska stand-up owe mają stałe grono fanów. Popularność realizowanych w klubie wydarzeń widać po ilości sprzedanych biletów, wyprzedających się w mgnieniu oka. Realizowane w tym obiekcie we Wrocławiu kulturalne eventy są gwarancją niezapomnianej rozrywki dla miłośników prawdziwej zabawy. Na nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Wall Street Club, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej przez eBilet.pl. 

Wall Street Club - koncerty 

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem organizowanych przez Wall Street Club? Koncerty i stand-upy, które mają tu miejsce to prawdziwa gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Fanom muzyki na żywo i widowisk komediowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych odbywających się w obiekcie.

Na organizowanych tu wydarzeniach, regularnie widać tłumy spragnionych zabawy widzów. Od otwarcia obiektu, widowiska kulturalne odbywające się w klubie cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i okolic.  Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Wall Street Club. Zachęcamy zatem do śledzenia harmonogramu nadchodzących imprez kulturalnych, aby być na bieżąco z tymi, najbardziej interesującymi. Na wiele wydarzeń odbywających się w obiekcie obowiązuje biletowanie – do Wall Street Club bilety dostępne są na eBilet.pl. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wall Street Club?
Wall Street Club znajduje się przy ul. Ruskiej 51 we Wrocławiu.
Jakie wydarzenie odbywają się w Wall Street Club?
W obiekcie miały miejsce takie wydarzenia jak m.in. występ Bilguuna Ariunbaatara, koncert Małach&Rufuz oraz stand-upy Arkadiusza Pana Pawłowskiego czy Pawła Reszeli.
Kiedy został utworzony Wall Street Club?
Wall Street Club został utworzony kilka lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też