Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Hala Sportowa Koło

Hala Sportowa Koło

Warszawa, Obozowa 60
Hala Sportowa KołoOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Sportowa „Koło” to doskonałe miejsce na organizację imprez sportowo – rekreacyjnych, profesjonalnych rozgrywek w grach zespołowych, zawodów i turniejów pomiędzy firmami oraz imprez integracyjnych dla pracowników Firmy.W obiekcie można również zorganizować różnego rodzaju pokazy, wystawy i targi.

 

Hala posiada własny system nagłośnienia, sale konferencyjne, trybuny stałe na 398 miejsc. Dodatkowo Istnieje możliwość rozstawienia trybun na płycie boiska na maksymalnie 900 miejsc. Obiekt posiada zezwolenie na organizację imprez masowych do 1500 osób.

 

Znajdująca się przy ulicy Obozowej 60 hala sportowa „Koło” w Warszawie to nowoczesny obiekt sportowy, który wykorzystuje się dla organizacji różnych rozgrywek sportowych.

Hala Koło w Warszawie - informacje o obiekcie

Hala Sportowa Koło jest zlokalizowana na Woli i jest jednym z najważniejszych obiektów dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Hala Koło posiada widownię stałą na 396 miejsc, jednak budowa obiektu pozwala na rozstawienie dodatkowych trybun i zwiększenie pojemności do nawet 1280 miejsc. Boisko sportowe jest dostosowane do gry w koszykówkę i piłkę siatkową oraz do innych sportów halowych.

 

Powierzchnia hali może zostać podzielona na 3 sektory. Dodatkowo na terenie hali znajdują się sala fitness, siłownia z nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń, sauna oraz kort do squasha. Hala Koło jest również ważnym miejscem dla miłośników wspinaczki, ponieważ na hali znajduje się jedna z największych ścianek wspinaczkowych w całej Warszawie. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dostosowany do organizacji imprez z większą ilością uczestników i widzów – wewnątrz obiektu znajduje się kawiarnia, natomiast pod halą można znaleźć pojemny parking. Na hali jest również dostępna nowoczesna i doskonale wyposażona sala konferencyjna o powierzchni 37 m kwadratowych.

 

Tym, co wyróżnia halę w Warszawie, jest duży rozmiar i najnowsze zaplecze techniczne, które pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń sportowych jak np. koncerty oraz mecze sportowe na różnych szczeblach krajowych i międzynarodowych rozgrywek.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też