Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Bielańska Scena Kameralna

Bielańska Scena Kameralna

Warszawa, Żeromskiego 29
Bielańska Scena KameralnaOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bielańska Scena Kameralna w Warszawie jest sceną główną Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Inauguracja działalności odbyła się 27 marca 2010 roku w Międzynarodowym Dniu Teatru. Możliwość realizacji spektakli w tej przestrzeni zaistniała po zawiązaniu współpracy Teatru Muzycznego z Samorządem Dzielnicy Bielany. W nowootwartym wówczas gmachu Urzędu Dzielnicowego przy ul. Żeromskiego 9 przeznaczono i przygotowano jedną z sal. Scenę, sprzęt techniczny i oświetlenie finansował Mazowiecki Teatr Muzyczny, natomiast wyposażenie widowni zakupiły władze dzielnicy. Już w momencie powstania obiektu, chęć współpracy wyrazili znani i cenieni aktorzy tacy jak Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Olaf Lubaszenko, Piotr Machalica, Marian Opania, Krzysztof Tyniec i wielu innych.

Mazowiecki Teatr Muzyczny Bielańska Scena Kameralna repertuar

Repertuar Bielańskiej Sceny Kameralnej to wyjątkowe spektakle w najlepszej obsadzie. Na scenie wystawiane są recitale i monodramaty, kameralne koncerty a także przedstawienia dla najmłodszych widzów. Do tej pory publiczność miała okazję zobaczyć m.in. Monolog Anny Seniuk, Recital Krzysztofa Tyńca, Poranki muzyczne dla dzieci, bajkę baletową Dziadek do orzechów, Wieczór żydowski i inne.

Mazowiecki Teatr Muzyczny Bielańska Scena Kameralna Bilety

Mazowiecki Teatr Muzyczny Bielańska Scena Kameralna bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn