Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Waldorffa 25

Waldorffa 25

Warszawa, Jerzego Waldorffa
Waldorffa 25OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala eventowa przy ulicy Jerzego Waldorffa 25 w Warszawie znajduje się na Marymoncie (zespole osiedli na terenie pomiędzy Bemowem a Żoliborzem), w niedalekiej odległości od Lasku na Kole i Fortu Bema. Fundamentem obiektu jest dawny magazyn wojskowy z lat 30. ubiegłego wieku, pokryty drewnianym dachem. Organizowane przy Waldorffa 25 wydarzenia mogą korzystać z łącznej powierzchni około 1300 m. kw. (1000 m2 hali eventowej o wysokości 8 metrów, zaaranżowanej w postindustrialnym i loftowym duchu oraz 300 m2 antresoli) oraz ogrodu, mającego powierzchnię 3000 m2. Obiekt można również zaaranżować w duchu boho, jungle, plant oraz greenery.

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Waldorffa 25? Wydarzenia, które najczęściej mają tam miejsce, to m.in. bale sylwestrowe oraz rozmaite imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny czy komunie – obiekt jest przystosowany do ugoszczenia od 50 do 400 osób, zapewniając możliwość noclegu dla części z gości. Sala może być wyposażona w stoły okrągłe bądź prostokątne, jest również klimatyzowana. Na gości czekają dania regionalne oraz kuchnia polska, śródziemnomorska, fusion, orientalna oraz opcje wegańskie i wegetariańskie.

Organizatorzy zadbali, aby planowane na Waldorffa 25 wydarzenia były przystosowane do potrzeb wszystkich odwiedzających. Na gości sali czeka 9 kabin toaletowych oraz toaleta dla niepełnosprawnych, dzięki czemu nie muszą oni obawiać się żadnych dokuczliwych barier. Obiekt posiada również bardzo dużą liczbę miejsc parkingowych – miłośników oryginalnych opraw z pewnością zachwyci również możliwość wjazdu autem do środka sali. Obiekt gwarantuje niezmienność cen po podpisaniu dokumentu umowy oraz dba o rozstawienie stołów, dekoracji i roślinności dzień wcześniej, dając tym samym czas na ostatnie poprawki.

Waldorffa 25 – wydarzenia

Warto podkreślić, że mające miejsce w wielofunkcyjnym ośrodku eventowym przy Waldorffa 25 wydarzenia obejmują nie tylko zamknięte imprezy rodzinne czy bale sylwestrowe. Jednym z najciekawszych wydarzeń, które zostały tam zrealizowane, była gala polskiej federacji wrestlingu, PpW, organizowana pod hasłem "Czyste Intencje". Czego mogliśmy się spodziewać po tym wydarzeniu? Wrestlerzy dostarczyli pełnych emocji pojedynków, wykorzystujących pełen arsenał tradycyjnej broni – krzeseł, stołów, kijów, drutów kolczastych i drabin.

Efektowne akcje kaskaderskie, obejmujące salta, skoki i obroty, z pewnością zachwyciły widzów. Gala zapewniała obecność najwyższej klasy wrestlerów z całej Europy, w tym największe gwiazdy polskiego wrestlingu. Zorganizowane na Waldorffa 25 wydarzenie gwarantowało niezapomniane przeżycia, zapewniając atmosferę porównywalną do tej ze stadionów i koncertów punkowych. Na kibiców czekały również smaczne dania z grilla, które z pewnością zaspokoiły apetyt spragnionych wrażeń amatorów rozgrywki w duchu WWE.

Waldorffa 25 – bilety

Planujesz wybrać się na jedno z wydarzeń biletowanych, które będą miały miejsce w ośrodku Waldorffa 25? Bilety na nadchodzące, ogólnodostępne eventy są dostępne m.in. na platformie eBilet.pl. Już dziś zapoznaj się z nadchodzącymi atrakcjami i odwiedź malowniczy ośrodek pod Warszawą, który z pewnością dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Waldorffa 25?
Dom eventowy Waldorffa 25 znajduje się pod tym samym adresem w Warszawie, między Żoliborzem a Bemowem, w sąsiedztwie trasy S8.
Jakie wydarzenia odbywają się w Waldorffa 25?
Organizowane w ośrodku Waldorffa 25 wydarzenia obejmują przede wszystkim szeroki zakres imprez zamkniętych, takich jak wesela, chrzciny, rocznice i inne imprezy okolicznościowe.
Kiedy powstał dom eventowy Waldorffa 25?
Obiekt wojskowy, będący oryginalną zabudową na terenie ośrodka eventowego Waldorffa 25, powstał ponad 100 lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też