Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Radisson Blu Hotel, Sopot

Radisson Blu Hotel, Sopot

Sopot, Bitwy pod Płowcami
Sprawdź wydarzenia
Radisson Blu Hotel, SopotOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Morski klimat i odbywające się w Radisson Blu Hotel Sopot wydarzenia czynią ten obiekt atrakcyjnym dla turystów nie tylko z Polski, ale również zagranicy. Hotel znajduje się zaledwie 250 metrów od plaży i jest wyposażony w nowoczesne zaplecze techniczne oraz pawilon z salą koncertową, które umożliwiają organizację koncertów i tym podobnych eventów na najwyższym poziomie.

Największe centrum konferencyjne w całym Trójmieście zaopatrzone w najnowocześniejsze technologie sprawia, że Radisson Blu Hotel Sopot to również doskonałe miejsce do organizacji spotkań, konferencji i wydarzeń biznesowych.

Radisson Blu Hotel Sopot – wydarzenia specjalne

Radisson Blu Hotel Sopot to miejsce, które oferuje nie tylko wypoczynek nad morzem w sezonie letnim, ale również wiele innych atrakcji dostępnych przez cały rok – to w tym miejscu goście mogli przywitać Nowy Rok podczas niepowtarzalnego Color Party. Na odbywające się w Radisson Blu Hotel Sopot wydarzenie sylwestrowe przewidziano koncert klubowych artystek z Electric Girls, taneczne show w wersjach street dance, hip-hop i dancehall oraz bar z szerokim wyborem alkoholi i koktajli.

W czerwcu 2022 roku w Radisson Blu Hotel Sopot odbyła się konferencja Made For Restaurant, podczas której przedstawiono zebranym zupełnie nowe spojrzenie na gastronomię. Interaktywne spotkanie w międzynarodowym gronie zostało przypieczętowane wieczornym koktajl party i degustacją przepysznych potraw, przygotowanych przez mistrzów hotelowej kuchni.

Cieszącym się dużym zainteresowaniem w Radisson Blu Hotel Sopot wydarzeniem była również 11. edycja Europejskiego Forum Nowych Nadziei. Od 12 do 14 października 2022 roku największe autorytety ze świata kultury i nauki debatowały o wyzwaniach dla biznesu i społeczeństwa we współczesnym świecie.

Radisson Blu Hotel Sopot – koncerty warte zapamiętania

Podczas organizowanego w Radisson Blu Hotel Sopot koncertu z okazji Balu Sylwestrowego 2022/2023 wystąpiły trzy charyzmatyczne wokalistki z zespołu Girls Like to Swing, które zabrały słuchaczy w swój jazzowo-swingowy świat muzyki. Dodatkowymi atutami wydarzenia, potęgującymi wrażenia uczestników, były klimatyczne oświetlenie oraz świetna oprawa sali w kolorach bieli i czerni.

Rytmiczna muzyka towarzyszyła gościom Radisson Blu Hotel Sopot tak naprawdę przez cały sezon wakacyjny – wszystko za sprawą serii wydarzeń Niewinne Lato powered by Chateau Isolette. Charakterystyczne dla kompleksu Radisson Blu Hotel Sopot koncerty plenerowe to okazja do posłuchania muzyki filmowej, smooth jazzu oraz klasyki w nowoczesnych, fantazyjnych aranżacjach.

Radisson Blu Hotel Sopot – wydarzenia, na których musisz być

Radisson Blu Hotel Sopot dba o to, aby na terenie kompleksu atrakcji nie zabrakło dla nikogo – na następny sezon wakacyjny zaplanowanych jest szereg animacji dla dzieci, konkursów, wystaw artystycznych, koncertów i wydarzeń kulturalnych. Harmonogram nadchodzących eventów możesz sprawdzić na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Radisson Blu Hotel Sopot – bilety na wydarzenia

Położony nieopodal jednych z najpiękniejszych plaż w Trójmieście, Radisson Blu Hotel Sopot to doskonałe miejsce do wypoczynku z rodziną i znajomymi. Na gości w kompleksie czekają różnorodne wydarzenia i koncerty, które gromadzą osoby poszukujące dobrej rozrywki i nowych znajomości. Planujesz pobyt w Radisson Blu Hotel Sopot? Bilety dla siebie i bliskich zarezerwujesz już teraz online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Radisson Blu Hotel Sopot?
Radisson Blu Hotel Sopot znajduje się około 250 metrów od sopockiej plaży. Dokładny adres to Bitwy pod Płowcami 54, 81-731 Sopot.
Jakie wydarzenia odbywają się w Radisson Blu Hotel Sopot?
W Radisson Blu Hotel Sopot wydarzenia przybierają najróżniejsze formy, a do najciekawszych z nich zaliczają się koncerty plenerowe, festiwale, konferencje biznesowe oraz animacje dla dzieci.
Kiedy został otworzony Radisson Blu Hotel Sopot?
Radisson Blu Hotel Sopot został otworzony dla gości 10 czerwca 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też