Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Praga Centrum

Praga Centrum

Warszawa, Szwedzka 2/4
Sprawdź wydarzenia
Praga CentrumOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Miejsce zostało stworzone przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów oraz eventów. W budynku Pragi Centrum znajdują się najlepsze rozwiązania oświetleniowe, akustyczne i nagłośnieniowe oraz najwyższej jakości sprzęt i wyposażenie. Przestrzeń pozwala na zorganizowanie wydarzenia dla około tysiąca osób.

Praga Centrum zachwyca również swoim niepowtarzalnym klimatem i zabytkowym charakterem. Wyjątkową atmosferę miejsca tworzą wysokie pomieszczenia z sufitem z drewna oraz ścianami z cegły. Tego typu otoczenie tworzy idealną przestrzeń dla ekspozycji kultury i sztuki. Wejściówki na organizowane przez Pragę Centrum koncerty możesz nabyć również na naszej stronie. Nie przegap okazji do usłyszenia ulubionych wykonawców na żywo. Bilety na koncerty znajdziesz na ebilet.pl.

Praga Centrum w liczbach

Praga Centrum to osiemset metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej dla widzów oraz sześćdziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni scenicznej. Na jej terenie znajduje się też trzysta metrów kwadratowych ogrodu, który dodatkowo umili czas spędzony na terenie obiektu. Sprawdź rozpiskę wydarzeń przygotowywanych przez Pragę Centrum. Bilety na koncerty, festiwale i inne eventy kupisz wygodnie przez internet.

Praga Centrum – wydarzenia

Współpraca z nietuzinkowymi polskimi artystami jest czymś, czym zdecydowanie wyróżnia się Praga Centrum. Koncerty zagrali tu m.in. Natalia Przybysz, Lemon, Mery Spolsky, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Ralph Kamiński, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, sanah i Reni Jusis.

Pragę Centrum chętnie odwiedzają także zagraniczne gwiazdy. Przed publicznością zgromadzoną na terenie obiektu wystąpili m.in. Colyn, Sóley, Joris Voorn, Matrang i Chromatics. Bilety na koncerty artystów cieszyły się niemałym zainteresowaniem. Industrialna przestrzeń znakomicie współgra z alternatywnym brzmieniem. Organizowane przez Pragę Centrum koncerty zawsze są niesamowitym przeżyciem i okazją do obcowania z muzyką w wyjątkowym, starannie zaaranżowanym otoczeniu.

Jakie wydarzenia szykuje na najbliższy czas Praga Centrum? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie to m.in. występy Superorganism i Battles. Pierwsza z grup powstała w 2017 roku i funkcjonowała jako internetowy projekt działający między różnymi krajami. Twórczość Superorganism jest inspirowana indie popem. Zorganizowane przez Praga Centrum koncerty 2022 to okazja do usłyszenia materiału z krążka World Wide Pop. Album jest spójny, choć pełen niespodzianek. Warto skorzystać z okazji do usłyszenia go na żywo, biorąc udział w wydarzeniu, które organizuje Praga Centrum. Koncerty 2022 grupy Battles odbywają się natomiast w ramach światowej trasy koncertowej. Materiał zaprezentowany w ramach występów jest pełen syntezatorów i eksperymentalnych dźwięków. Śledź regularnie repertuar wydarzeń, który tworzy Praga Centrum. Bilety na najciekawsze eventy kupisz na naszej stronie.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Praga Centrum?
Praga Centrum mieści się w sercu warszawskiej Pragi przy ulicy Szwedzkiej 2/4, dwie minuty od stacji metra Szwedzka. Postindustrialna hala znajduje się w dawnej stalowni i prezentuje sobą 140 lat historii.
Jakie wydarzenia odbyły się w Praga Centrum?
Kultowym cyklem odbywającym się na terenie Pragi Centrum jest Lato na Pradze. Wydarzenia stwarzają okazję do usłyszenia na żywo topowych polskich muzyków.
Kiedy została utworzona Praga Centrum?
Obiekt działa w obecnej formie od 2019 roku. Od tego czasu zyskał sympatię licznych fanów muzyki na żywo.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też