Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Plac Koncertowy

Plac Koncertowy

Szczecinek, Kołobrzeska 1
Plac KoncertowyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Szczecinek to miasto położone na Pomorzu Zachodnim. W miejscowości tej odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, w których chętnie uczestniczą zarówno mieszkańcy z miasta, jak i z okolic. Znajdujący się tu Plac Koncertowy od lat stanowi rozrywkowe serce miasta, będąc miejscem organizacji licznych inicjatyw kulturalnych. Oprócz koncertów, widowisk kulturalnych i pokazów, odbywają się tu również festiwale muzyczne.

Mające miejsce na Placu Koncertowym w Szczecinku koncerty to przede wszystkim występy i pokazy artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.                                                                                              

Plac Koncertowy w Szczecinku – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Plac Koncertowy w Szczecinku? Wydarzenia kulturalne i koncerty, odbywające się w tym miejscu, stanowią doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Widowiska i pokazy oraz muzyka na żywo przyciągają widzów w każdym wieku. Bogaty harmonogram eventów pozwala wybrać najciekawsze atrakcje dopasowane pod swój indywidualny gust. Artyści z Polski i za granicy chętnie prezentują tu znane i lubiane przez widzów utwory, które z pewnością dostarczą mnóstwa dobrej zabawy każdemu miłośnikowi muzyki.

Jakich artystów gościła scena Placu Koncertowego w Szczecinku? Swoje utwory zaprezentowali tu m.in. MIG, Weekend, Czadoman, Patrycja Markowska, Kombi, Feel, Video, Red Lips, Cleo, Margaret, Kasia Popowska, Boys, Lady Pank, Kamil Bednarek, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Vito Bambino oraz Malik Montana. Plac Koncertowy w Szczecinku jest miejscem, przyciągającym miłośników muzyki różnorodnych gatunków o odmiennych upodobaniach. Na wiele spośród nadchodzących koncertów, odbywających się na Placu Koncertowym w Szczecinku, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Plac Koncertowy w Szczecinku – koncerty

Atrakcje, odbywające się na Placu Koncertowym w Szczecinku to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia teatralne, koncerty i widowiska kulturalne z udziałem znanych artystów, podczas których występów dobra zabawa jest gwarantowana. Wysoce zróżnicowany harmonogram imprez sprawia, że każdy miłośnik muzyki z pewnością znajdzie tu propozycję w sam raz dla siebie.

Odbywające się w obiekcie wydarzenia kulturalne, cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców miasta. Świadczy o tym ilość sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełen ciekawych występów artystycznych, które z pewnością zbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych przez Plac Koncertowy w Szczecinku eventach nie brakuje tłumów tłoczących się pod sceną. Te niezwykle ciekawe koncerty i widowiska to rozrywka, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Plac Koncertowy w Szczecinku, bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Plac Koncertowy w Szczecinku?
Plac Koncertowy w Szczecinku znajduje się przy ul. Kołobrzeskiej 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Plac Koncertowy w Szczecinku?
W obiekcie swoje występy zaprezentowali m.in. Kamila Bednarka, RALPH Kamiński, Mery Spolsky, Tymek oraz Agnieszka Chylińska, Nosowska i Vito Bambino.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też