Riverside

Riverside

Riverside koncerty 2022

Riverside to polski zespół wykonujący rock progresywny, progresywny metal. Jest to grupa, która zasłynęła na międzynarodowej arenie rocka progresywnego, osiągając podobny status popularności do Vadera, Behemotha i Decapitated. Biorąc pod uwagę formę koncertową, jeszcze wiele przed warszawskim zespołem. Mimo zaskakującej, przedwczesnej śmierci gitarzysty Piotra Grudzińskiego w 2016 roku, Riverside potrafił przezwyciężyć trudności i odrodził się, powstał na nowo! Odbiór trasy koncertowej, zadedykowanej Piotrowi Grudzińskiemu, udowodnił, że zespół jest światu potrzebny. Marka zespołu, jego wieloletnia, wysoka i niepodważalna pozycja są niezaprzeczalnym faktem. Uznanie wyrobił sobie świetnym warsztatem, ciekawymi kompozycjami,  podejściem do fanów, lecz również, a może przede wszystkim, za to, jak interesująco wzbogacał swoją muzykę, nie zapominając jednak o korzeniach.

Płyty "Rapid Eye Movement", "Shrine Of New Generation Slaves" oraz pochodząca z 2015 roku "Love, Fear And The Time Machine" zajmowały drugie miejsca na liście OLIS, zaś album "Anno Domini High Definition" wspiął się na jej szczyt. Pokrył się też złotem, podobnie jak "Shrine Of New Generation Slaves". 

Obecny skład z  Mariuszem Dudą, Michałem Łapajem i Piotrem Kozieradzkim oraz Maciejem Mellerem z Quidam na gitarze, własnie rozpoczął zapełniać nowe karty w historii zespołu.

Koniecznie dla fanów: Anathema, Porcupine Tree, Pendragon, Marillion, Opeth

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Riverside
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/