Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Pijalnia Główna

Pijalnia Główna

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9
Sprawdź wydarzenia
Pijalnia GłównaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pijalnia Główna to kultowe miejsce na mapie Krynicy-Zdroju. Historia obiektu rozpoczęła się już w 1794 roku, kiedy to wybudowano "Mały Domek", uznawany obecnie za zaczątek uzdrowiska. Po licznych przekształceniach placówka ta stała się modnym i elitarnym miejscem spotkań wielu znanych Polaków, takich jak Jan Matejko czy Henryk Sienkiewicz. W okresie międzywojennym w Pijalni Głównej pojawiał się także Julian Tuwim czy Jan Kiepura.

Dogodna lokalizacja, ogromna przestrzeń użytkowa oraz bogate wyposażenie sprawiają, że w Pijalni Głównej organizowane są liczne wydarzenia masowe. Na terenie obiektu odbywają się m.in. koncerty, bankiety czy konferencje. Pijalnia Główna posiada także pełne zaplecze gastronomiczne, z którego chętnie korzystają osoby szukające perfekcyjnego miejsca na organizację wesela.

Pijalnia Główna – koncerty i imprezy muzyczne

W ramach cyklu koncertów Krynica Źródłem Kultury w Pijalni Głównej wystąpiła m.in. Ania Dąbrowska – polska piosenkarska, kompozytorka oraz autorka tekstów. Muzyczna przygoda artystki rozpoczęła się już w wieku nastoletnim, kiedy przystąpiła ona do klasy kontrabasu w szkole muzycznej. Ania Dąbrowska wydała łącznie sześć albumów studyjnych, które zostały nagrodzone w licznych konkursach. Najpopularniejsze utwory piosenkarki, to m.in. "Porady na zdrady", "Z Tobą nie umiem wygrać", "Ktoś inny", "Nieprawda" oraz "Poskładaj mnie".

Jakie jeszcze wydarzenia muzyczne organizowała Pijalnia Główna? Bilety na koncert Mroza wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Artysta wystąpił na krynickiej scenie w ramach zimowego festiwalu, prezentując fanom swoje najsłynniejsze kawałki, pełne dźwięków bluesa, popu oraz muzyki alternatywnej. Popularne utwory muzyka to "Złoto", "Jak Nie My To Kto?", "Nic do stracenia" czy "Miliony Monet".

Podczas zimowego koncertowania nie mogło zabraknąć także Agnieszki Chylińskiej, która rozgrzała scenę Pijalni Głównej. Wydarzenie z udziałem artystki przyciągnęło całe tłumy fanów, którzy mogli usłyszeć na żywo najpopularniejsze utwory piosenkarki.

Pijalnia Główna – wydarzenia dla dzieci

Z atrakcji organizowanych w Pijalni Głównej chętnie korzystają także najmłodsi. Dzieci miały okazję wziąć udział w specjalnym evencie z okazji 1 czerwca. Na małych gości czekały takie atrakcje, jak m.in. fitboxing z Pawłem Kołodziejem, który polegał na pojedynkach w ringu na dmuchane rękawice, tor przeszkód dla zdalnie sterowanych pojazdów oraz pyszna strefa gastronomiczna. Bilety na wydarzenie nie były konieczne – wstęp był wolny.

Pijalnię Główną odwiedził także sam Święty Mikołaj. W grudniu na terenie obiektu odbyło się świąteczne wydarzenie dla dzieci, podczas którego Mikołaj wręczał najmłodszym bożonarodzeniowe prezenty. Impreza ta spotkała się z ogromnym entuzjazmem dzieci, które mogły dostać swoje wymarzone podarunki prosto z rąk Mikołaja. Oprócz wręczania prezentów zaplanowano także występ dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, pokazy edukacyjne oraz zabawy w ringu.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Pijalnia Główna?
Pijalnia Główna znajduje się w Krynicy-Zdroju przy Alei im. Leona Nowotarskiego 9/3.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pijalni Głównej? Bilety na eventy
Pijalnia Główna organizuje takie imprezy, jak m.in. wydarzenia dla dzieci, koncerty czy spotkania tematyczne. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Pijalnia Główna?
Zaczątkiem uzdrowiska był zbudowany w 1794 roku "Mały Domek". Pierwszą pijalnię wybudowano jednak w 1896 roku – budynek został rozebrany po latach funkcjonowania, a na jego miejscu postawiono Pijalnię Główną.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też