Multikino Gdańsk

Multikino Gdańsk

Multikino Gdańsk otworzono w listopadzie 2000 roku. Było to czwarte Multikino mieszczące się na mapie Polski. Multipleks sąsiaduje z Operą Bałtycką i mieści się przy Alei Zwycięstwa 14. 

 

Multikino Gdańsk ma jeden poziom i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodziców z małymi dziećmi. W obiekcie znajduje się 10 sal kinowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 2 700 osób. Oprócz tego widzowie mogą liczyć na duży komfort podczas seansu filmowego dzięki wykonanym ze skóry ekologicznej fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Znajdują się one z każdej sali. Jest to jedno z najbardziej popularnych kin w Gdańsku.

Repertuar Multikina Gdańsk

Multikino Gdańsk dostarczy mocnych wrażeń każdemu amatorowi sztuki filmowej. Prezentowane są tu największe kinowe hity. Bilety do kina można kupić zarówno w kasie przed wybranych seansem lub online - voucher Multikino pozwoli na obejrzenie ulubionego w dowolnym momencie!

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Artur Andrzej, domena publiczna

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Multikino Gdańsk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleja Zwycięstwa 14
80-219 Gdańsk

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/