Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce MOSIR - Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty

MOSIR - Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty

Kędzierzyn-Koźle, Mostowa 1A
MOSIR - Hala Widowiskowo-Sportowa AzotyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowana w Kędzierzynie-Koźlu, MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty została oddana do użytku w maju 2005 roku i od tamtej pory jest miejscem organizacji największych wydarzeń sportowych i kulturalnych w regionie. Położona około 3 kilometry od centrum miasta, MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty może pomieścić do 6 tysięcy kibiców, jest wyposażona w profesjonalne nagłośnienie, monitoring, klimatyzację, kręgielnię, siłownię, salę konferencyjną i zaplecze niezbędne do organizacji zawodów na światowym poziomie.

MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty – wydarzenia sportowe

Pierwszym mającym miejsce w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty wydarzeniem sportowym był mecz inauguracyjny między reprezentacją Polski a reprezentacją Słowacji w siatkówkę. W ramach otwierającego meczu towarzyskiego, 20 maja 2005 roku Polacy pokonali Słowację 3:0. Od 2005 roku MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty jest użytkowana przez wielokrotnego mistrza Polski w siatkówkę – Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Oprócz organizowanych w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty wydarzeń siatkarskich odbywają się w tym miejscu również turnieje z innych dyscyplin, takich jak piłka nożna halowa, tenis stołowy czy bowling. Regularnie organizowane w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty wydarzenia w ramach Mistrzostw Miasta Amatorów to świetna okazja dla mieszkańców do zmierzenia się między sobą w różnego rodzaju turniejach sportowych.

MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty – koncerty i wydarzenia rozrywkowe

MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty to miejsce tętniące nie tylko sportową energią, ale również życiem kulturalnym i rozrywkowym. W lutym 2020 roku w tej hali odbył się Kabaretowy Dobry Wieczór, podczas którego wystąpili Igor Kwiatkowski i Kabaret Nowaki. Z kolei, w dniach 19-21 maja 2023 roku organizowanym przez MOSiR Halę Widowiskowo-Sportową Azoty wydarzeniem były XXIV Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych, podczas których 65 zespołów z całego kraju przygotowało łącznie 598 choreografii taneczno-marszowych.

Organizowanym w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty koncertem wartym zapamiętania była Gala Disco Polo, która miała miejsce 13 marca 2016 roku. Tego dnia w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty koncerty zagrali Boys, Andre, After Party, Camasutra, Pudzian Band, Masters, Novator, Dr Maniana oraz Fajters.

MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty – wydarzenia w tym sezonie

Co w najbliższym czasie czeka na osoby odwiedzające MOSiR Halę Widowiskowo-Sportową Azoty? Koncerty i wydarzenia planowane są z wyprzedzeniem, a ich harmonogram możesz sprawdzić na oficjalnej stronie obiektu. W nadchodzących tygodniach niezapomniane emocje sportowe dostarczy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która występuje w najwyższej w hierarchii lidze siatkarskiej w Polsce. W MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej w najbliższym czasie odbędą się również festiwale, wystawy artystyczne, spektakle, kabarety, wydarzenia kulturalne i wiele więcej.

MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty – bilety na wydarzenia

Chcesz kibicować swojej drużynie siatkarskiej podczas jej najważniejszych meczów? A może czekasz na koncert ulubionego artysty muzycznego z Polski lub zagranicy? Zarówno sportowych emocji, jak i niezapomnianej rozrywki na najwyższym poziomie doświadczysz w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty. Bilety na nadchodzące wydarzenia zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty?
Położona 3 kilometry od centrum Kędzierzyna-Koźle, MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty znajduje się przy ul. Mostowej 1a.
Jakie wydarzenia odbywają się w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty?
Wśród organizowanych w MOSiR Hali Widowiskowo-Sportowej Azoty wydarzeń warto wyróżnić rozgrywki siatkarskie, koncerty, kabarety, festiwale i inne inicjatywy kulturalne.
Kiedy została otworzona MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty?
MOSiR Hala Widowiskowo-Sportowa Azoty została oficjalnie otworzona w maju 2005 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też