Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Hala Sportowo - Widowiskowa AZOTY Kędzierzyn Koźle

Hala Sportowo - Widowiskowa AZOTY Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn-Koźle, Mostowa 1A
Hala Sportowo - Widowiskowa AZOTY Kędzierzyn KoźleOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowana w obrębie osiedla Azoty, około 3 km od centrum miasta, Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle jest przykładem nowoczesnej architektury i zaawansowanej technologii. Obiekt sportowy został oddany do użytku w maju 2005 roku i tym samym stał się domem dla wielokrotnego mistrza Polski w siatkówce – Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. 

Powierzchnia boiska głównego w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle wynosi 1800 m², a wysokość dachu od płyty głównej to 16,5 m, co zapewnia idealne warunki do przeprowadzania rozgrywek w różnych dyscyplinach sportów halowych na najwyższym poziomie.

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle – wydarzenia sportowe

Spełniające międzynarodowe standardy zaplecze techniczne Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle, wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i rozbudowaną klimatyzacją, stanowią doskonałą przestrzeń do organizacji największych wydarzeń sportowych na świecie.

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle jest przede wszystkim areną sportowych zmagań Grupy Azot ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, wielokrotnego mistrza Polski i uczestnika europejskich pucharów w siatkówce. W maju 2005 roku miało miejsce pierwsze organizowane w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn Koźle wydarzenie – w tym dniu odbył się inauguracyjny mecz towarzyski reprezentacji Polski ze Słowacją, który biało-czerwoni wygrali 3:0.

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle – koncerty i wydarzenia specjalne

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle to nie tylko widowiska sportowe, ale również koncerty i wydarzenia kulturalne. Przykładowo, w maju 2023 roku w hali odbyła się 24. edycja Mistrzostw Polski Zespołów Mażoretkowych, w których wzięło udział 65 drużyn z całego kraju. Choreografie mażoretek to układy taneczno-marszowe z elementami akrobatyki, urozmaicone pomponami, laskami, flagami czy żonglowaniem.

Jakie jeszcze wydarzenia odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle? Koncerty to kolejna propozycja dla mieszkańców miasta i okolic. Nowoczesna, klimatyzowana hala może pomieścić nawet do 6 tysięcy widzów i jest wyposażona w profesjonalne nagłośnienie, które potęguje doznania podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń muzycznych.

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle – wydarzenia, na które warto czekać

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle zaprasza wszystkich miłośników sportu na nadchodzące mecze ligowe lokalnego klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Drużyna występuje w najwyższej w hierarchii lidze siatkarskiej w Polsce – Plus Liga – w której w tym sezonie zmierzy się z takimi drużynami, jak GKS Katowice, Czarni Radom, Trefl Gdańsk czy Projekt Warszawa. Harmonogram nadchodzących w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle wydarzeń sprawdzisz na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle – bilety na najważniejsze wydarzenia

Nieważne, czy jesteś fanem siatkarskich emocji, czy chcesz wziąć udział w największych wydarzeniach kulturalnych w regionie. Te i wiele innych atrakcji znajdziesz w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle. Bilety na nadchodzące imprezy możesz zarezerwować już teraz przez Internet lub zakupić stacjonarnie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle?
Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle zlokalizowana jest przy ul. Mostowej 1A.
Jakie wydarzenia odbywają w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle?
Odbywające się w Hali Sportowo-Widowiskowej Azoty Kędzierzyn-Koźle wydarzenia to przede wszystkim mecze siatkarskie drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ale również koncerty i inne inicjatywy kulturalne.
Kiedy została otworzona Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle?
Hala Sportowo-Widowiskowa Azoty Kędzierzyn-Koźle została otworzona w maju 2005 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też