Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Masters

MastersOpisWydarzeniaMasters - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zespół Masters został założony w 2007 roku w Zambrowie przez Pawła Jasionowskiego, obecnego lidera i autora tekstów grupy, do którego dołączył Paweł Janas, tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych formacji muzyki disco polo w kraju! Hity zespołu jak Żono Moja, Bella, Jestem królem disco zna już chyba każdy, a z pewnością usłyszymy je na biletowanych koncertach i w najlepszych dyskotekach w Polsce!

 

Zespół zdobył popularność głównie dzięki kawałkowi Żono Moja, który odtworzono w Internecie ponad 100 mln razy. Utwór ten zajął II miejsce w plebiscycie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej, organizowanym w Ostródzie.

Masters - muzyka

Lider zespołu Masters to kompozytor i producent muzyczny, który działa nie tylko w stylistyce disco-polo, ale również pop. Współpracuje ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jego produkcje wielokrotnie nagrodzono platynowymi i złotymi odznaczeniami. Z Paweł Jesionowski z zespołu Masters wystąpił w wielu programach rozrywkowych, emitowanych na antenie telewizji Polsat i PoloTV. Pojawił się w 7. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gościnnie w Tańcu z Gwiazdami, był także jurorem w muzycznym talent show – Disco Star i All Together Now oraz prowadził program Masters Music Box.

 

Grupa muzyczna wydała do tej pory 7 płyt: Żono Moja (2008), Namaluję na niebie (2010), Viva Polonia (2012), która zyskała status płyty platynowej, Masters (2014), Tylko muzyka (2016), To jest miłość (2018) oraz 7 (2021). Ponadto, singiel Nocy mało zdobył poczwórną platynę, a utwory Jeden uśmiech jej oraz Ja i ona wyróżniono statusem złotej płyty. Te oraz inne kawałki królują na koncertach Masters, porywając tłum do zabawy.

Masters - koncerty

Koncerty Masters odbywają się w całej Polsce. Zespół zdobywa coraz więcej fanów w każdym zakątku kraju. Pojawili się m.in. na Juwenaliach w wielu miastach studenckich, na festiwalach muzycznych i na koncertach charytatywnych. Wielokrotnie można było usłyszeć ich utwory na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Grupa muzyczna koncertuje również za granicą – wielokrotnie występował w USA, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Niemczech, Belgii, Litwie i na Ukrainie. Grał także w Holandii, Danii oraz w Szwajcarii. Bilety na koncerty Masters rozchodziły się jak świeże bułeczki – to tylko potwierdza, że mają swoich fanów na całym świecie.

 

Jednym z większych wydarzeń, na których pojawił się zespół Masters, był koncert Wrocław w rytmie disco, zorganizowany z okazju 25-lecia Telewizji Polsat i muzyki disco-polo. Na scenie Stadionu Wrocław pojawili się Weekend, Boys, MIG, Czadoman, After Party, Piękni i Młodzi, Bayer Full, Milano, Mejk, Łobuzy, Power Play, Playboys, Quest, Marcus P, a także gwiazdy zagraniczne – Jenny Berggen z Ace of Base, La Bouche, Kamaliya, Rui Carlos Ferreira. Jedną z gwiazd wieczoru była oczywiście grupa Masters! Bilety na koncerty cieszyły się ogromną popularnością – nic dziwnego! Była to jedna z największych imprez tego typu w kraju! Poprowadzili ją Agnieszka Kaczorowska i Jerzy Mielewski.

 

 

 

Wydarzenia

Masters - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Masters?

Miejscowości, w których Masters wystąpi w najbliższym czasie: Mrągowo.

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Masters?
Zespół Masters wydał do tej pory 7 albumów: Żono Moja (2008), Namaluję na niebie (2010), Viva Polonia (2012) – status płyty platynowej, Masters (2014), Tylko muzyka (2016), To jest miłość (2018) oraz 7 (2021).
Jaką muzykę tworzy zespół Masters?
Zespół Masters tworzy muzykę disco-polo i dance.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Masters?
Kariera zespołu Masters rozpoczęła się w 2008 roku – wówczas powstała zarówno grupa muzyczna, jak i pierwszy hit, który przyniósł im popularność, zatytułowany Żono Moja.

Fani lubią też

Zobacz też