Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Solidaris

Hotel Solidaris

Kędzierzyn-Koźle, Ludwika Waryńskiego 5
Hotel SolidarisOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Solidaris wraz z przynależną do niego restauracją to jeden z kilku hoteli na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle. Budynek obejmuje 96 miejsc noclegowych w 49 klasycznie urządzonych pokojach, przeznaczonych dla 1, 2, 3 lub 4 osób. Z myślą o najbardziej wymagających gościach przygotowano również 4 apartamenty o podwyższonym standardzie wykończenia.

Budynek hotelu Solidaris znajduje się w przemysłowo-biznesowej części Kędzierzyna-Koźla i jest oddalony o około 44 km od Opola, 39 km od Zabrza i 30 km od Gliwic. Hotel Solidaris to również doskonały wybór dla osób, które chcą wypocząć przed lub po locie – odległość od portu lotniczego Katowice-Pyrzowice to ok. 61 km. Warto również podkreślić, że hotel znajduje się o zaledwie 1,3 km od hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena, dzięki czemu organizowane nieopodal hotelu Solidaris wydarzenia pozostają w zasięgu ręki.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć goście, którzy przybywają na zaplanowane niedaleko hotelu Solidaris wydarzenia? Każda osoba wynajmująca pokój w hotelu może liczyć na bezpłatne Wi-Fi. Goście mogą skorzystać również prywatnego i nieodpłatnego parkingu, jak również tarasu i placu zabaw dla dzieci – z myślą o gościach funkcjonuje również restauracja oraz bar.

Hotel Solidaris – wydarzenia biznesowe

Organizowane w hotelu Solidaris wydarzenia mają również charakter biznesowy – placówka ta dysponuje odpowiednią infrastrukturą oraz rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Firmy, które rozważają realizację eventów w firmowych w tym właśnie miejscu, mogą zdecydować się m.in. na spotkania o kameralnym charakterze, konferencje, szkolenia oraz bankiety, które mogą obejmować nawet 300 osób.

Hotel Solidaris – stand-upy

Wśród zorganizowanych w hotelu Solidaris wydarzeń, które cieszyły się największym zainteresowaniem gości oraz mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, warto wymienić stand-up "Mój pierwszy raz". Występująca w nim Mama Na Obrotach to znana z TikToka twórczyni, która wystąpiła na scenie w hotelu Solidaris w towarzystwie Mr. Boomera jako supportu.

"Mój pierwszy raz" stanowi debiutancką, autorską produkcję, która podejmuje tematy związane z nowymi sytuacjami w życiu autorki. Opowiada o swoich doświadczeniach związanymi ze Starym, rodziną, fanami oraz hejterami. Na scenie nie zabraknie również jej kultowych stylizacji. Mama Na Obrotach podkreśla, że przedsięwzięcie to stanowiło dla niej zarówno ogromne wyzwanie, jak i źródło wielkiej frajdy. Podkreśla radość, płynącą z możliwości spotkania osobiście tych, którzy codziennie wspierają ją w internecie. Program "Mój pierwszy raz" został w całości stworzony i spisany przez Mamę Na Obrotach, która w jego dopracowaniu otrzymała cenne wsparcie od doświadczonych postaci sceny teatralno-komediowej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Hotel Solidaris – bilety
Planujesz udać się na wydarzenia, odbywające się w hotelu Solidaris? Bilety na część z nadchodzących atrakcji z harmonogramu restauracji oraz hotelu są do nabycia za pośrednictwem platformy internetowej eBilet.pl, zapewniającej wygodny dostęp do biletów na wiele wydarzeń kulturalnych. Już dziś odwiedź Kędzierzyn-Koźle i odkryj bogatą ofertę hotelu Solidaris.
Gdzie znajduje się hotel Solidaris?
Hotel Solidaris znajduje się przy ul. Ludwika Waryńskiego 5 w Kędzierzynie-Koźlu w województwie opolskim.
Jakie wydarzenia odbywają się w hotelu Solidaris?
Organizowane w hotelu Solidaris wydarzenia obejmują m.in. występy stand-upowe – jedną z najbardziej znanych artystek komediowych, która wystąpiła w tym miejscu, była gwiazda Tik Toka, Mama Na Obrotach.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też