MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim

MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim

MOSiR im. Włodzimierza Smolarka to malowniczo położony kompleks sportowo-rekreacyjny w Aleksandrowie Łódzkim. Należy do najciekawszych obiektów tego typu w województwie Łódzkim: to nie tylko boiska, ale także sala bankietowa oraz muszla koncertowa, gdzie mają miejsce różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Do największych z nich należą “Dni Aleksandrowa” oraz festiwal “Summer Dying Loud”, goszczące wiele gwiazd sceny polskiej i światowej.  

 

Historia obiektu sięga niemal czasów II wojny światowej. W roku 2013 kompleks gruntownie zmodernizowano (zlikwidowano między innymi bieżnię wokół boiska i postawiono nowe trybuny). Jednocześnie nadano mu imię wielkiego aleksandrowianina, wybitnego piłkarza Włodzimierza Smolarka, który zmarł rok wcześniej. Na uroczystym otwarciu pojawili się między innymi Jan Tomaszewski oraz Euzebiusz Smolarek, syn Włodzimierza. W meczu otwarcia brali udział także sportowcy Widzewa (gospodarzem obiektu jest klub Sokół Aleksandrów Łódzki). 

MOSiR im. Włodzimierza Smolarka — wydarzenia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim to nie tylko miejsce wydarzeń sportowych, takich jak mecze piłki nożnej. Swoje spotkania rozgrywają tutaj piłkarze klubu Sokół Aleksandrów Łódzki (pierwotnie gospodarzem był Włókniarz Aleksandrów Łódzki, dopóki nie został rozwiązany w latach 90. XX wieku). Na terenie MOSiR-u odbywają się imprezy plenerowe, takie jak “Dni Aleksandrowa Łódzkiego” czy festiwal rockowy “Summer Dying Loud” oraz koncerty wielu gwiazd. 

MOSiR im. Włodzimierza Smolarka – koncerty

Festiwal “Summer Dying Loud” dał aleksandrowianom możliwość zobaczenia na żywo wielu rockowych zespołów i wykonawców, w tym Percival, Unleashed, KSU, Closterkeller, Sweet Noise, Vader, Acid Drinkers, Tides from Nebula, Ploretaryat, Riverside, Hunter, Armia, Illusion, Hey, Luxtorpeda, Coma czy Dezerter. Ta rockowo-metalowa mieszanka robi wrażenie, a to oczywiście nie wszystkie koncerty, na jakie można było kupić bilety. MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim gościł też w ramach Dni Aleksandrowa (i samodzielnych występów) artystów, takich jak Perfect, Dżem, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Bajm, Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, O.S.T.R., Lady Pank, Mrozu czy Agnieszka Chylińska. Koncerty 2022 roku w MOSiR-ze im. Włodzimierza Smolarka zapowiadają się jeszcze bardziej interesująco: na scenie festiwalu wśród kilkudziesięciu zespołów mają pojawić się Napalm Death, Tiamat, Tides From Nebula, Wolfbrigade czy Moonstone.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się MOSiR im. Włodzimierza Smolarka?
    MOSiR im. Włodzimierza Smolarka znajduje się przy ulicy 11 Listopada 98 w Aleksandrowie Łódzkim.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w MOSiR im. Włodzimierza Smolarka?
    MOSiR im. Włodzimierza Smolarka to nie tylko miejsce rozgrywek piłkarskich, ale także wielu wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych, między innymi letniego cyklu imprez “Plan B: Lato w Aleksandrowie Łódzkim” i “Summer Dying Loud” oraz koncertów wielu gwiazd, takich jak Kasia Kowalska, Lady Pank, Perfect, Dżem, Kult, Elektryczne Gitary, Luxtorpeda, Coma, Armia, Golec uOrkiestra, JAMAL, Normalsi, Acid Drinkers, O.S.T.R., Andrzej Piaseczny, Tides From Nebula czy T. Love.

  • Kiedy został utworzony MOSiR im. Włodzimierza Smolarka?
    MOSiR powstał po II wojnie światowej i od początku był administratorem wybudowanego wtedy stadionu. Swój obecny wygląd zawdzięcza przeprowadzonej w 2013 roku modernizacji. Po remoncie nadano mu imię Włodzimierza Smolarka, który urodził się w Aleksandrowie Łódzkim i zmarł rok wcześniej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

11 Listopada 98
95-069 Aleksandrów Łódzki

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/