Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Dworek Pod Platanem

Dworek Pod Platanem

Kozłów, Marcina 35
Dworek Pod PlatanemOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dworek Pod Platanem wyróżnia się lokalizacją i przepięknym otoczeniem. Malownicze położenie nad jeziorem oraz duża ilość zieleni sprawiają, że pałac jest niezwykle kameralny i nastrojowy. Obiekt dysponuje dużą salą bankietową na 140 osób. 90 m2 powierzchni stwarza idealne warunki do organizacji wesela, imprezy integracyjnej czy wydarzenia kulturalnego. Sala z klimatyzacją i własnym nagłośnieniem idealnie sprawdza się jako miejsce koncertów, stand-up’ów i innych imprez rozrywkowo-kulturalnych. Niewielki pałacyk działa także jako hotel.

Znajdują się tu przestronne apartamenty i klasyczne pokoje hotelowe. To idealne miejsce na romantyczny weekend, imprezę firmową lub wypad z przyjaciółmi. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych pozwala połączyć wypoczynek z rozrywką. Jakie wydarzenia znajdziemy w harmonogramie Dworku Pod Platanem?

Dworek Pod Platanem – wydarzenia okolicznościowe i stand-up’y

Jakie eventy oferuje swoim gościom Dworek Pod Platanem? Wydarzenia mają głównie charakter rozrywkowy. Widzowie bawili się tu m.in. na wyjątkowym stand-upie Mamy na Obrotach "Mój pierwszy raz". TikTokowy fenomen odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w życiu. W programie znalazły się historie wywołujące łzy w oczach oraz dużo uśmiechu. Nie zabrakło relacji ze Starym, rodziną oraz fanami i hejterami, o których nietrudno w sieci. Wszystko to z dużą dawką humoru i serdeczności. Na scenie Dworku Pod Platanem wystąpił także Tomasz Karolak ze swoim autorskim stand-upem "50 i co?". Błyskotliwy monolog przeplatał się ze świetnymi stawkami muzycznym, podsumowując dotychczasowe dokonania artysty jako aktora i wokalisty.

We Dworku odbyła się także impreza z okazji Dnia Kobiet, czyli RED LIPS Pod Platanem. Impreza pod patronatem Aesthetic Lab i Heels by Poli była okazją do zabawy tanecznej oraz licznych konkursów z nagrodami. Każda uczestniczka mogła także liczyć na drink i upominek. Do cyklicznych imprez należą także Andrzejki i Sylwester. Znany z organizacji wesel lokal jest także organizatorem wielu imprez muzycznych i tanecznych, w tym kultowej imprezy Hej Wesele! dedykowanej wszystkim, którzy chcą wczuć się w klimat przygotowań do ślubu lub przypomnieć, jak bawili się na własnym weselu.

Dworek Pod Platanem – koncerty, imprezy taneczne i sportowe

Dworek pod Platanem ze swoim parkietem i świetnym nagłośnieniem stanowi idealne miejsce na imprezy taneczne. Co czwartek odbywają się tu Dancingi z Mistrzami Tańca Towarzyskiego, podczas których goście mogą wyszaleć się na parkiecie oraz zyskują możliwość nauki podstaw tańca pod okiem doświadczonych instruktorów. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Salsa Party, czyli świetna zabawa z DJ-em i tańcem latyno-amerykańskim.

Strefa Kibica Pod Platanem zachęca do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji. Smakosze piwa z pewnością docenią październikową imprezę Oktoberfest. Bawarski, biesiadny klimat gwarantuje muzyka na żywo, tańce i specjalnie opracowane menu.

Dworek Pod Platanem – bilety i harmonogram wydarzeń

Bilety do Dworku Pod Platanem są dostępne w sprzedaży stacjonarnej i online. Pełny harmonogram wraz z opisem wydarzeń znajdziesz na stronie internetowej e-bilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Dworek Pod Platanem?
Dworek Pod Platanem znajduje się przy ulicy Marcina 35 w Kozłowie. Obiekt dysponuje licznymi miejscami parkingowymi.
Jakie wydarzenia odbywają się w Dworku Pod Platanem?
W Dworku Pod Platanem odbywają się stand-upy, imprezy taneczne i imprezy okolicznościowe. Sala świetnie sprawdza się jako miejsce wesela lub imprez firmowych.
Kiedy został otworzony Dworek Pod Platanem?
Dworek Pod Platanem istnieje na mapie Kozłowa od 1800 roku. Współcześnie zabytkowy obiekt pełni funkcję hotelu, restauracji oraz miejsca imprez okolicznościowych i kulturalnych.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też