Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce CKE Czerwionka-Leszczyny

CKE Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny, 36D
CKE Czerwionka-LeszczynyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach - koncerty

CKE Czerwionka-Leszczyny to Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce- Leszczynach, czyli malowniczej miejscowości położonej w województwie śląskim. W placówce odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej, festiwale, kabaretony oraz wieczory autorskie, spektakle teatralne i warsztaty dla całych rodzin. Nowoczesny obiekt wyposażony jest w salę widowiskową, baletową oraz sala konferencyjna. Konstrukcja budynku dostosowana jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

CKE Czerwionka-Leszczyny – wydarzenia, oferta edukacyjna

CKE Czerwionka-Leszczyny to nowoczesny ośrodek zapewniający rozrywkę dla osób w każdym wieku. Najmłodsi mogą skorzystać z wydarzeń okazjonalnych, np. świątecznego spotkania z Mikołajem czy wydarzenia charytatywnego Na maksa dzień dziecka. Dorośli przede wszystkim wybierają koncerty muzyki popularnej i komediowe przedstawienia teatralne oraz kabaretowe.

CKE Czerwionka-Leszczyny koncerty 

W CKE Czerwionka-Leszczyny koncerty wystąpiła m.in. – Anitą Lipnicka. Odbyły się także koncerty zespołu Myslovitz oraz Łzy w duecie z zespołem Batna.

CKE Czerwionka-Leszczyny bilety

Chciałbyś wybrać się na koncert lub inne wydarzenie rozrywkowe organizowane w CKE Czerwionka-Leszczyny? Bilety możesz nabyć wygodnie i bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, a do realizacji płatności wymagamy podania jedynie podstawowych informacji.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się CKE Czerwionka-Leszczyny?
CKE Czerwionka-Leszczyny znajduje się w miejscowości Czerwionka-Leszczyny przy ulicy 3 Maja 36D
Jakie wydarzenia odbyły się w CKE Czerwionka-Leszczyny?
W CKE Czerwionka-Leszczyny dotychczas odbyły się liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, warsztaty, koncerty oraz widowiska teatralne. Warto wymienić takie wydarzenia jak: Alexander Martinez Show, 30 lecie zespołu Myslovitz, Festiwal Around the Rock, koncert walentynkowy Damiana Holeckiego, występy Viki Gabor, Edyty Geppert, Marii Sadowskiej, Antoniny Krzysztoń, a także Pablopavo i Ludziki.
Kiedy zostało utworzono Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach??
CKE Czerwionka-Leszczyny działa już od kilkunastu lat. Początek najstarszego festiwalu odbywającego się w ośrodku, czyli Festiwal Muzyki Niemechanicznej „Around the rock” datuje się na 2002 rok.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też