Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Arena Zabrze

Arena Zabrze

Zabrze, Roosevelta 81
Arena ZabrzeOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Arena Zabrze jest nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem sportowym, położonym w dogodnej lokalizacji w mieście Zabrze. Budynek pełni funkcje sportowo-rekreacyjną. Został przystosowany do organizowania wydarzeń sportowo-kulturowych. Dużym zainteresowaniem wśród widzów cieszą się organizowane przez Arenę Zabrze koncerty, które są świetnym widowiskiem dla całej rodziny. Ten nowoczesny budynek został wyposażony w urządzenia i sprzęty sportowe, z myślą o organizacji różnorodnych zawodów w wielu dziedzinach sportowych. Na wiele spośród nadchodzących eventów, odbywających się w Arenie Zabrze, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.

Zabrze – o mieście

Zabrze to miejsce o bogatej historii przemysłowej, pięknych zabytkach i bogatej ofercie atrakcji kulturalno-rozrywkowych. To miasto, które stale się rozwija i staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia, pracy i odwiedzenia. W Zabrzu znajduje się wiele zabytków, takich jak kościół pw. św. Jadwigi czy wieże ciśnień, liczne muzea, galerie sztuki. Odbywa się tu również mnóstwo wydarzeń, które przyciągają zainteresowanych z miasta i okolic.

Arena Zabrze – wydarzenia

Arena Zabrze to ośrodek sportowo-kulturowy, w którym odbywają się wydarzenia sportowe i koncerty. W hali organizowane są zawody i konkursy sportowe różnych dziedzin sportowych. Jakie atrakcje zostały zorganizowane obiekcie Arena Zabrze? Wydarzenia, które miały tu miejsce, to przede wszystkim spotkania ligowe Górnika Zabrze. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników drużyny, sportu i piłki nożnej. Mecze piłkarzy zawsze dostarczają masę emocji i niezapomnianych wrażeń. Oprócz zawodów ligowych Arena była również gospodarzem wielu ciekawych eventów kulinarnych, kulturalnych oraz koncertów, m.in. rockowych czy techno oraz targów i wystaw.

Arena Zabrze swoimi wydarzeniami muzycznymi i sportowymi przyciąga ludzi w każdym wieku. Propozycje kulturalno-sportowe organizowane przez ośrodek, publikowane są na bieżąco na stronie internetowej eBilet.pl wraz z dostępnymi biletami. Arena Zabrze wydarzenia to doskonała rozrywka dla wszystkich tych, którzy poszukują wrażeń muzycznych i sportowych. To emocje i niezapomniane przeżycia dla całej rodziny. Na zorganizowanych przez obiekt wydarzeniach i koncertach gromadzą się tłumy widzów z Zabrza i okolic. Na nadchodzące muzyczne i sportowe widowiska, bilety są dostępne w sprzedaży przez Internet i m.in. na eBilet.pl.

Arena Zabrze – koncerty

Organizowanymi przez Arenę Zabrze eventami interesują się widzowie w każdym wieku, zwłaszcza miłośnicy sportu i piłki nożnej. To rozrywka dedykowana zarówno młodszym, jak i starszym. Eventy muzyczne i sportowe to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. Nadchodzące imprezy to ciekawe propozycje ze świata kulturalno-sportowego, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Jakie atrakcje czekają na gości w Arenie Zabrze? Na wydarzenia sportowe i koncerty zostają zaproszeni artyści i sportowcy, tworzący wysokiej jakości rozrywkę. To gwarancja naprawdę udanej i niezapomnianej zabawy.

Propozycje organizowanych przez Arenę Zabrze imprez kulturowych trafią w każdy gust. Spędzony tu czas to zawsze niesamowite emocje i wielkie przeżycia. To dobre miejsce na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Na nadchodzące wydarzenia do Aren Zabrze bilety dostępne są w serwisie eBilet.pl. Najbliższe atrakcje czekające dla odwiedzających to miejsce, to interesujące i niedające o sobie zapomnieć eventy rozrywkowe dla mieszkańców Zabrza i okolic.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Arena Zabrze?
Arena Zabrze znajduje się przy ul. Roosevelta 81.
Jakie wydarzenia odbywają się w Arenie Zabrze?
W Arenie Zabrze odbywają się m.in. zawody ligowe rozgrywane przez lokalny zespół Górnik Zabrze.
Kiedy została utworzona Arena Zabrze?
Arena Zabrze została utworzona w 1934 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też