Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej — Bielszowicach znajduje się przy ul. E. Kokota 170. Samorządowa Instytucja Kultury została powołana 1 stycznia 2005 r. Uchwałą Rady Miejskiej w Rudzie Śląskiej 25 listopada 2004 roku. Wcześniej, w latach 1999-2004 znajdowała się tam Filia Miejskiego Ośrodka Kultury im. H. Bisty.

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej — wydarzenia i działalność

Działalność Domu Kultury w Rudzie Śląskiej koncentruje się na tworzeniu odpowiednich warunków do rozwoju aktywności artystycznej, kulturalnej i hobbystycznej oraz na promocji i prezentacji amatorskich ruchów artystycznych. Jedną z misji Domu Kultury jest działanie na rzecz integralnej społeczności lokalnej, a także wychowanie przez sztukę, edukacja kulturalna oraz szeroko rozumiana współpraca z innymi instytucjami kulturalnymi. 

 

Wydarzenia w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej - koncerty, spektakle, konkursy, programy muzyczne, warsztaty artystyczno-dydaktyczne dla dzieci i młodzieży. Oprócz wyżej wymienionych, instytucja zajmuje się także organizacją programów kabaretowych, koncertów estradowych, wyjazdami na imprezy kulturalne i plenerowe. Najmłodsi mieszkańcy Rudy Śląskiej również znajdą coś dla siebie w szerokiej ofercie Domu Kultury. Pracownicy Instytucji w czasie ferii zimowych i wakacji organizują czas wolny dzieciom i młodzieży przygotowując propozycje udziału w ciekawych kołach zainteresowań, zespołach oraz innych zajęciach świetlicowych.

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej — koncerty i spektakle

Ruda Śląska to miasto, w którym odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, koncertów i spektakli, a centrum tych przeżyć znajduje się w Domu Kultury. W ramach działalności instytucji prowadzone są zajęcia w różnych klubach, sekcjach i zespołach. Wśród nich znajdują się: Disco Dance, zajęcia karate, Taniec Arabeska, teatr Moklandia, Muzyka dla Smyka, zajęcia z logosensoryki, lekcje gry na perkusji, keyboardzie, gitarze, chór, zumba i wiele innych.

 

W Domu Kultury w Rudzie Śląskiej — Bielszowicach odbywają się także wydarzenia z udziałem prawdziwych gwiazd. W lutym tego roku na scenie Domu Kultury odbył się koncert Edyty Geppert. Nieco później odbył się koncert jazzowy Dawida Broszczakowskiego z zespołem, który debiutował autorskim projektem i płytą “22”. Jesienią Dom Kultury w Rudzie Śląskiej odwiedził Amirova Trio Roots — wyjątkowy zespół jazzowy składający się z pianistki, kontrabasisty i perkusisty.

 

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej bilety! Bądź na bieżąco, aby nie przegapić nadchodzących wydarzeń, koncertów i spektakli w Domu Kultury.

Często zadawane pytania dotyczące Domu Kultury w Rudzie Śląskiej

Gdzie znajduje się Dom Kultury w Rudzie Śląskiej?
Dom Kultury znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ul. E. Kokota 170.

 

Jakie wydarzenia odbyły się na Domu Kultury w Rudzie Śląskiej?
W Domu Kultury w Rudzie Śląskiej odbyło się wiele wydarzeń, wśród nich: koncert jazzowy Dawida Broszczakowskiego z zespołem, spektakl lalkowy “Pimpuś Sadełko” dla najmłodszych, koncert jazzowy “Amirova Trio Roots”, Halloweenowe warsztaty kreatywne, koncert Edyty Geppert i wiele innych.

 

Kiedy utworzony został Dom Kultury w Rudzie Śląskiej?
Dom Kultury w Rudzie Śląskiej — Bielszowicach został utworzony 1 stycznia 2005 roku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kokota 170
41-711 Ruda Śląska
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/