Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Cooliozum

Cooliozum

Poznań, Święty Marcin 45, 60-101 Poznań
CooliozumOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cooliozum to bar, który oferuje wiele atrakcji dla miłośników sportu i rozrywki. Wewnątrz lokalu znajduje się kilkanaście telewizorów i monitorów, które zapewniają gościom komfortowe oglądanie ulubionych wydarzeń sportowych. Bar wspiera nie tylko kluby takie jak Kozły Poznań, Hussars Poznań czy Dzikie Krokodyle Poznań, ale także organizacje studenckie, np. Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego, Samorząd Studentów Politechniki Poznańskiej czy Radę Samorządu Studenckiego WSB w Poznaniu.

Cooliozum słynie również z szerokiego wyboru piw – było to jedno z pierwszych miejsc w Poznaniu i okolicach, które oferowało duży wybór napojów rzemieślniczych. Rozrywka w Cooliozum obejmuje różnorodne propozycje, takie jak darty, gry planszowe, piłkarzyki czy stoły do gier karcianych, co sprawia, że miejsce to idealne jest dla osób w każdym wieku. Dzięki dużej liczbie telewizorów, z każdego miejsca w lokalu można śledzić transmitowane tutaj mecze. Klimatyczny wystrój wnętrza z ozdobnymi gablotami ze sportowymi pamiątkami, fotografiami, koszulkami i fotoobrazami z pewnością ucieszy oko każdego kibica.

Na terenie Cooliozum organizowane są zarówno imprezy masowe, np. koncerty i spotkania tematyczne, jak i eventy prywatne. Bilety na odbywające się tu wydarzenia dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszego portalu.

Cooliozum – wydarzenia kabaretowe

W Cooliozum często organizowane są także stand-upy. Ta forma rozrywki polega na opowiadaniu przez komika dowcipów, anegdot, historii lub komentarzy na różnorodne tematy, często związane z codziennym życiem, społeczeństwem, relacjami, polityką czy kulturą.

Cechą charakterystyczną stand-upu jest jego forma – komik wykonuje swój materiał samodzielnie, stojąc na scenie bez rekwizytów lub efektów specjalnych, polegając głównie na swoim głosie i gestach. Artysta często wykorzystuje żarty, paradoksy, ironię, satyrę lub sarkazm, aby rozśmieszyć oglądających. Ważnym elementem stand-upu jest również umiejętność interakcji z publicznością, co pozwala na tworzenie unikalnych i spontanicznych momentów podczas występu.

 

Jakie wydarzenia komediowe miały miejsce w Cooliozum? Bilety na stand-up Mieszka Minkiewicza i Tomasza Kwiatkowskiego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem miłośników kabaretów. Artyści wystąpili w barze w ubiegłym roku, zabawiając widownię swoimi kultowymi przemyśleniami na temat kościoła oraz spraw życia codziennego.

Cooliozum – koncerty

Sporym zainteresowaniem poznańskich studentów cieszą się także organizowane w Cooliozum koncerty i imprezy muzyczne. Eventy te często opierają się na motywie przewodnim. W ostatnim czasie chętni mieli okazję wziąć udział w Mikołajkowym Party, które organizował Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Bilety na event nie były koniczne – wstęp był darmowy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cooliozum?
Cooliozum znajduje się w Poznaniu przy ulicy Świętego Marcina 45 w dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cooliozum? Bilety na eventy
Cooliozum organizuje takie imprezy, jak m.in. wydarzenia firmowe, koncerty, stand-upy czy dyskoteki. Bilety na organizowane tu eventy dostępne są do kupienia drogą online.
Kiedy został otworzony Cooliozum?
Cooliozum funkcjonuje na poznańskim rynku od wielu lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też