Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Warszawa, Czarnieckiego 51
Centrum Sztuki FORT SokolnickiegoOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dogodnie ulokowane na Warszawskim Żoliborzu w zacisznym Parku Żeromskiego Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego prowadzi aktywną działalność na styku kultury, sztuki i biznesu. Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec – znakomitą przestrzeń do wszelkich realizacji artystycznych oraz edukacyjnych.

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  koncerty i wydarzenia

Jakie atrakcje przygotowali dla odwiedzających organizatorzy z  Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego? Bilety na takie cykliczne wydarzenia jak Wisłostrada Sztuki, Festiwal Empatia w Działaniu czy koncerty polskiego barda i muzyka – Jacka Kleyffa cieszą się niesłabnącą popularnością.

 

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego jest fundatorem Fundacji NowyFORT, która stwarza platformę do wymiany myśli, doświadczeń i umiejętności dla Europejczyków. Jednym z głównych celów organizacji jest tworzenie multikulturowej, demokratycznej społeczności opartej na empatii i tolerancji.

 

Przestronny pokryty szklanym dachem i otoczony zielenią dziedziniec czy dedykowana przestrzeń wystawiennicza to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego. Bilety na wydarzenia w obiekcie to okazja do spotkania z wieloma wyśmienitymi artystami.

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego – sale na wynajem

Historyczna XIX-wieczna budowla jest przestrzenią wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, która może się przeistoczyć w salę konferencyjną, kino, teatr, galerię sztuki czy miejsce bankietowe.

 

Jak można przeczytać na stronie ośrodka, Nowy Fort Sokolnickiego obrał misję integracji międzynarodowego środowiska na poziomie towarzyskim, instytucjonalnym, a także biznesowym. W centrum odbywają się: koncerty oraz wernisaże, konferencje, gale i bankiety, wydarzenia promocyjne oraz prezentacje produktów, pokazy mody, imprezy integracyjne i pracownicze, uroczystości rodzinne, śluby i przyjęcia weselne.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego?
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego znajduje się w lewobrzeżnej części miasta w dzielnicy Żoliborz. Ośrodek jest jednym z fortów Cytadeli Warszawskiej, znajdującym się w parku Żeromskiego przy ulicy Stefana Czarnieckiego 51.
Kiedy zostało wybudowane Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego?
FORT Sokolnickiego w Warszawie został wzniesiony w latach 1848-1851 i w pierwszych latach pełnił funkcje baszty obronnej. Centrum Sztuki otworzyło się dla publiczności po kilkuletnim remoncie, w 2012 roku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego?
W Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego odbywają się wydarzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku, m.in. koncerty jazzowe, warsztaty, debaty, spektakle dla dzieci, wystawy otograficzne, pop-up muzea, targi gastronomiczne czy projekcje filmowe.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn