Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home breadcrumbs.placeListPage Aula WSAP w Ostrołęce

Aula WSAP w Ostrołęce

Ostrołęka, Janusza Korczaka 73
Aula WSAP w OstrołęceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula WSAP w Ostrołęce to obiekt zlokalizowany w centralnej części Ostrołęki. Budowla ta należy do ścisłej czołówki najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w regionie. Do dyspozycji gości i prelegentów zostały oddane dwie aule (mała oraz duża), mieszczące odpowiednio 162 oraz 365 widzów. Aula WSAP w Ostrołęce jest miejscem, które służy do organizacji wydarzeń kulturalnych, koncertów, konferencji, szkoleń oraz spotkań. Została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co pozytywnie wpływa na jakość eventów.

Aula WSAP w Ostrołęce stawia na wydarzenia, kierowane do różnych grup odbiorców. Realizowane tam inicjatywy ze świata kultury, edukacji i rozrywki z pewnością trafią w niejeden gust. Dzięki zróżnicowanej ofercie eventów i koncertów każdy miłośnik kultury i edukacji, niezależnie od swojego wieku, z pewnością znajdzie tu coś w sam raz dla siebie. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Aula WSAP w Ostrołęce – wydarzenia

Na terenie obiektu organizowane są eventy z udziałem artystów prezentujących różne formy sztuki i rozrywki. Organizowane w Auli WSAP w Ostrołęce wydarzenia dotyczą m.in. szeregu interesujących inicjatyw społecznych, naukowych oraz kulturalnych, które z pewnością przykują uwagę entuzjastów niebanalnych sposobów spędzania wolnego czasu. Regularnie organizowane są tu warsztaty, szkolenia oraz konferencje zarówno o charakterze specjalistycznym, jak i dla szerokiego grona.

Odbywające się w obiekcie wydarzenia kulturalne oraz koncerty to niezwykle ciekawe propozycje, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy widzom w każdym wieku. Jakie atrakcje miały miejsce w Auli WSAP w Ostrołęce? Koncert Czerwonych Gitar, organizowany z okazji "platynowego" 55-lecia kapeli, był doskonałą okazją dla widzów do usłyszenia wszystkie najbardziej znanych i lubianych utworów zespołu.

Dlaczego warto odwiedzić Aulę WSAP w Ostrołęce? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, z pewnością przykuje uwagę niejednego widza. Interesujący harmonogram inicjatyw naukowych i rozrywkowych, dopasowanych do różnych grup odbiorców, sprzyja odszukaniu eventów w sam raz dla siebie. Aula WSAP w Ostrołęce to bardzo ważna przestrzeń o charakterze społecznym, kulturalnym i edukacyjnym. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia, odbywające się w Auli WSAP w Ostrołęce, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Aula WSAP w Ostrołęce – koncerty

Nadchodzące w Auli WSAP w Ostrołęce wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje ze świata rozrywki i nauki, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu widzowi. Organizowane w Aula WSAP w Ostrołęce koncerty, skecze kabaretowe czy konferencje spotykają się ze znacznym zainteresowaniem zarówno nie tylko osób, mieszkających w bezpośrednim sąsiedztwie Ostrołęki.

Planujesz wziąć udział w eventach, organizowanych w Auli WSAP w Ostrołęce? Wydarzenia, uwzględnione w repertuarze tego obiektu często mają charakter biletowany. Jeśli nie chcesz przegapić interesujących Cię wydarzeń, już dziś odwiedź stronę internetową Wyższej Szkoły Administracji Publicznej bądź skorzystaj z platformy eBilet, za pośrednictwem której błyskawicznie zamówisz wejściówki na interesujące Cię wydarzenia w atrakcyjnej cenie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula WSAP w Ostrołęce?
Aula WSAP w Ostrołęce znajduje się przy ul. Janusza Korczaka 73.
Jakie wydarzenia odbywają się w Auli WSAP w Ostrołęce?
W obiekcie miał miejsce platynowy koncert z okazji 55-lecia działalności artystycznej zespołu Czerwone Gitary.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso