Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Miejsce Ostrołęckie Centrum Kultury

Ostrołęckie Centrum Kultury

Ostrołęka, Inwalidów Wojennych 23
Ostrołęckie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ostrołęckie Centrum Kultury to samorządowa instytucja kultury miasta Ostrołęka. Jego częścią jest impresariat odpowiedzialny za przygotowanie spektakli teatralnych dla dzieci w ramach akcji „Godziny dla rodziny”. Organizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury wydarzenia to również koncerty i przedstawienia z cyklu „Nastroje we dwoje”. W OCK odbywają się także występy Filharmonii Narodowej. Instytucja jest też współorganizatorem plenerowych imprez masowych oraz imprez rozrywkowych na zamówienie.

Przy Ostrołęckim Centrum Kultury funkcjonują Ostrołęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Kultownia w Wojciechowicach. Do najważniejszych wydarzeń współtworzonych przez Ostrołęckie Centrum Kultury należą Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA oraz Kurpiowskie Prezentacje Artystyczne. Co nowego znalazło się w repertuarze OCK? Sprawdź, jakie imprezy zaplanowało na najbliższe miesiące Ostrołęckie Centrum Kultury. Bilety na koncerty i inne wydarzenia kupisz m.in. na naszej stronie.

Ostrołęckie Centrum Kultury – wydarzenia

Współorganizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury spektakle to m.in. „Mała Syrenka”, „Koziołek Matołek”, „Mały Książę”, „Niewybaczalny”, „Pół na pół”, „Emigranci”, „Belfer czy „Coś tu nie gra”. Bilety na przedstawienia można było nabyć również w ramach sprzedaży internetowej. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbywają się też spektakle kabaretowe. Przykładem takiego wydarzenia był występ kabaretu MUMIO.

Muzyczne wydarzenia to kolejny typ imprez wzbogacający program kulturalny przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Koncerty w OCK zagrali m.in. Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, Marek Dyjak, Róże Europy, Stanisława Celińska, Kuba Sienkiewicz, Ania Rusowicz i Katarzyna Groniec. Na scenie w ostrołęce wystąpili również Lao Che, Witek Muzyk Ulicy, Voo Voo, Natalia Kukulska, Katarzyna Cerekwicka, RED LIPS, Grzegorz Hyży, Akurat, Natalia Przybysz, Mesajah, Jamal i The Dumplings. Warto śledzić repertuar opracowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Bilety na organizowane wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nie należy zwlekać z ich kupnem.

Jakie imprezy planuje na najbliższy czas Ostrołęckie Centrum Kultury? Koncerty w 2022 zagrają m.in. Zbigniew Zamachowski i tradycyjne kapele kurpiowskie. W nadchodzących miesiącach odbędą się również spektakle „Niemy kelner” i „Niebezpieczna gra”. Warto regularnie sprawdzać program przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Koncerty w 2022, podobnie jak spektakle i stand up będą okazją do spotkania swoich ulubionych artystów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ostrołęckie Centrum Kultury?
Ostrołęckie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Inwalidów Wojennych 23. Wcześniej instytucja funkcjonowała w siedzibie dawnego WOK-u. W tym samym budynku, w którym mieści się Ostrołęckie Centrum Kultury, działa Kino Jantar.
Jakie wydarzenia odbyły się w Ostrołęckim Centrum Kultury?
Współorganizowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury koncerty to m.in. recitale Hanny Śleszyńskiej i Roberta Janowskiego, a także występy Kacpra Kuszewskiego i Czesława Mozila. Bilety na wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ostrołęckie Centrum Kultury współtworzy też Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych IGŁA i Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich „Filmowe Zwierciadła”.
Kiedy utworzone zostało Ostrołęckie Centrum Kultury?
Ostrołęckie Centrum Kultury działa od stycznia 2001 roku. Połączono wówczas trzy samodzielne jednostki: Ostrołęcki Ośrodek Kultury, Galerię „Ostrołęka” i Ostrołęcki Dom Kultury.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też