Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Hotel Silver

Hotel Silver

Białystok, ul. Mikołaja Kopernika 97
Sprawdź wydarzenia
Hotel SilverOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Silver to nowoczesny obiekt noclegowy, który znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Białegostoku. Do dyspozycji gości pozostają bogato wyposażone pokoje z łazienkami, zaplecze konferencyjne, przechowalnia bagażu oraz wypożyczalnia rowerów. W hotelu regularnie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, które dedykowane są zarówno dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Goście mogą wziąć udział w takich eventach, jak m.in. dancingi, spotkania tematyczne, spektakle komediowe czy koncerty. Bilety na imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.

Hotel Silver – wydarzenia komediowe

Sporym zainteresowaniem fanów stand-up’ów cieszyło się show zatytułowane "Zaklinacz Kobiet". Grzegorz Kordek w żartobliwy sposób odpowiedział publiczności na trudne pytania życia codziennego, które dotyczyły relacji damsko-męskich. Spektakl ten stanowił doskonałą okazję do zagłębienia tajemnic skrywanych przez fascynujący, kobiecy umysł. Panie miały z kolei szansę zrozumieć, w jaki sposób komunikować się z partnerem, aby ten zrozumiał ich problemy i potrzeby.

Kordek pojawił się również w białostockim hotelu z interaktywnym show "Instrukcja Obsługi Faceta", które dedykowane było damskiej części publiczności. Komik w lekkim, zabawnym stylu zdradził paniom tajemnicę utajonych męskich potrzeb, podpowiadając, co należy zrobić, aby partner z przyjemnością spełniał wszystkie ich prośby.

Hotel Silver – bilety na wydarzenia dla dzieci

Jakie wydarzenia dla najmłodszych organizuje Hotel Silver? Koncerty, warsztaty oraz nauki kulinarne to doskonała okazja dla dzieci, aby mogły spróbować swoich sił w różnorodnych aktywnościach. Na terenie hotelu zorganizowano m.in. Rodzinny Weekend, podczas którego odbyły się nauki tańca, kosmetologii dla dzieci oraz świata kulinarnego. Bilety na event nie były konieczne – wstęp był bezpłatny.

Obiekt słynie także z Rodzinnych Obiadów. Menu obiadowe tworzone jest wówczas w taki sposób, aby jak najbardziej trafiło ono w gusta najmłodszych gości hotelu. Podczas wydarzenia każde dziecko otrzymuje słodki upominek.

Hotel Silver – koncerty i imprezy muzyczne

Dużą popularnością cieszą się coroczne bale karnawałowe, podczas których o oprawę muzyczną dbają słynni polscy DJ-e. W ubiegłym roku w Hotelu Silver pojawił się DJ Andrzej Grycel, który poprowadził dodatkowo liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Podczas imprezy, poza standardowym menu, do dyspozycji gości pozostawał dodatkowo słodki bufet, kącik z przekąskami oraz strefa z nielimitowanymi ciepłym i zimnymi napojami.

Hotel Silver – wydarzenia warsztatowe

Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu na terenie hotelu często organizowane są także różnorodne spotkania tematyczne, warsztaty i szkolenia. Goście mieli okazję wziąć udział w evencie Classic Ladies Cut & Hairstyling. Celem szkolenia było m.in. pozyskanie wiedzy produktowej o kosmetykach Creative Walk, prezentacja i przeprowadzenie wybranych zabiegów kuracyjnych oraz pozyskanie wiedzy warsztatowej na temat umiejętnego doboru fryzury do kształtu twarzy. Wydarzenie poprowadziła Urszula Kotowska – ekspertka do spraw fryzjerskich z wieloletnim doświadczeniem.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Silver?
Hotel Silver znajduje się w Białymstoku przy ulicy Mikołaja Kopernika 97.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hotelu Silver? Bilety na imprezy
Goście hotelu mogą wziąć udział w takich wydarzeniach, jak m.in. koncerty, spektakle komediowe, spotkania tematyczne czy warsztaty. Bilety na imprezy dostępne są często w sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Hotel Silver?
Hotel Silver rozpoczął działalność kilkanaście lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też