Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Harold Pub

Harold Pub

Białystok, Warszawska 29
Harold PubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Harold Pub to interesujące miejsce na rozrywkowej mapie Białegostoku. Znajduje się przy ul. Warszawskiej 29.

Harold Pub – o obiekcie

Obiekt posiada stylowe i przytulne wnętrze, w którym dominuje stal. Profesjonalna obsługa, dobre trunki i wpadająca w ucho muzyka – to najbardziej charakterystyczne cechy lokalu. Miejsce słynie z organizacji widowiskowych wydarzeń kulturalnych, które przyciągają pod scenę tłumy z miasta i okolic.

Pub został wyposażony w scenę z odpowiedniej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dlaczego warto odwiedzić Harold Pub? Wydarzenia kulturalne, odbywające się w tym miejscu, stanowią doskonałą rozrywkę dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Regularnie organizowane są tu nie tylko koncerty, ale również widowiska kabaretowe czy stand-upowe oraz różnorodne pokazy. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia przez platformę eBilet.pl.

Harold Pub – wydarzenia

Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych nie sposób się dobrze nie bawić, co potwierdzają uczestnicy eventów w Harold Pub. Koncerty i wydarzenia kulturalne, które mają tu miejsce, tłumnie przyciągają widzów w różnym wieku, z odmiennymi upodobaniami. Błyskotliwy dowcip, śmieszne, bawiące do łez skecze oraz muzyka na żywo to widowiska, którymi chętnie interesują się miłośnicy kultury. Atrakcje, odbywające się w Harold Pub, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę.

Jakich artystów ugościła scena Harold Pub? Wydarzenia, które widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo występy m.in. Karola Modzelewskiego, Rafała Banasia, Mieszko Minkiewicza, Jakuba Poczęty oraz Wiolki Walaszczyk. Odbył się tu również Punky Reggae live, podczas którego swoje utwory zaprezentowali The Analogs, Dr Misio czy Farben Lehre. Miał tu także miejsce Ogródkowy Festiwal Piwa. Harold Pub jest lokalem, który łączy miłośników muzyki w każdym wieku.

Na organizowanych w Harold Pub koncertach występują artyści z różnych kręgów popularności. Muzyka na żywo potrafi dostarczyć mnóstwa pozytywnych emocji i wrażeń. To zatem doskonała propozycja dla osób, szukających ciekawych rozwiązań na relaks i odpoczynek. Jeśli planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia, zapoznaj się z aktualnym repertuarem obiektu. Sprawdź, jakie ekscytujące widowiska aktualnie organizujemy. Na wiele spośród eventów odbywających się w Harold Pub bilety dostępne są w sprzedaży internetowej. 

Harold Pub – bilety

Harold Pub jest znanym miejscem wśród mieszkańców Białegostoku. O popularności tego miejsca świadczy ilość sprzedawanych na wydarzenia biletów. Miłośnikom rozrywki z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w tym miejscu. Obiekt oferuje zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów muzycznych i komediowych. Harold Pub regularnie gości na swojej scenie artystów różnych pokoleń, oferujące różnorodne występy, które trafią w nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Na organizowanych przez Harold Pub eventach kulturalnych goszczą widać tłumy widzów. Widowiska kulturalne cieszą się dużą popularnością wśród publiczności, gustującej m.in. w stand-upach. Nadchodzące imprezy muzyczne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy zaplanowane w Pubie w Białymstoku. Realizowane w obiekcie wydarzenia to wyjątkowa rozrywka w ciekawym miejscu na mapie miasta i okolic.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Harold Pub?
Harold Pub znajduje się przy ul. Warszawskiej 29 w Białymstoku.
Jakie wydarzenie odbywają się w Harold Pub?
W Harold Pub odbyły się wydarzenia takie, jak m.in. stand-up Michała Kutka, Ogródkowy Festiwal Piwa czy koncert Cochise.
Kiedy został utworzony Harold Pub?
Harold Pub został utworzony w 2020 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też