Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Restauracja Kawelin

Restauracja Kawelin

Białystok, ul. Legionowa 10
Sprawdź wydarzenia
Restauracja KawelinOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mieszcząca się w Białymstoku Restauracja Kawelin to wyjątkowe miejsca na spotkania rodzinne i biznesowe. Lokal słynie nie tylko z doskonałej atmosfery, ale też pysznych autorskich dań serwowanych w elegancki sposób. Menu Restauracji Kawelin bazuje na tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Każdy, kto chce spróbować przysmaków tutejszego szefa kuchni ma taką możliwość, zarówno podczas codziennych obiadów, jak i okazjonalnych przyjęć czy większych spotkań w gronie rodziny oraz współpracowników.

Zastanawiasz się, dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? Popularnością cieszą się także organizowanie w Restauracji Kawelin wydarzenia. Są to różnego rodzaju koncerty – Restauracja Kawelin prowadzi sprzedaż biletów na koncerty zarówno stacjonarnie jak i online. Śledź aktualne wydarzenia na stronie eBilet.pl

Restauracja Kawelin – wydarzenia

Czekasz na to, co przyniesienie nowy rok? Wydarzenia 2022 w Restauracji Kawelin będą ciekawe i różnorodne – jak zawsze! Oferta eventowa tego miejsca jest bardzo bogata i urozmaicona, dlatego każdy miłośnik dobrej zabawy, muzyki i spotkań towarzyskich będzie zachwycony. Już teraz sprawdź harmonogram imprez w restauracji Kawelin na kolejne tygodnie oraz miesiące. Jeżeli znajdziesz coś, godnego uwagi, to bilety na koncerty zarezerwujesz online nawet bez wychodzenia z domu!

Jednym z najciekawszych wydarzeń w Restauracji Kawelin jest Festiwal organizowany w ramach Klubu Whisky.  

Restauracja Kawelin – koncerty

Lubisz koncerty? Restauracja Kawelin zaprasza do wzięcia udziału w ciekawych wydarzeniach muzycznych – zarówno tych, które odbywają się cyklicznie, jak również okolicznościowych, które są zawsze dużymi wydarzeniami w regionie. Bilety na koncerty rezerwuj online! Świetna zabawa w rytmie najlepszych dźwięków gwarantowana dla uczestników w każdym wieku.

Restauracja Kawelin – bilety

Szukasz biletów na koncerty i inne wydarzenia w Restauracji Kawelin? Możesz śledzić aktualnie prowadzoną sprzedaż na stronie eBilet.pl. Tutaj znajdziesz interesujące Cię bilety i zarezerwujesz miejsce na ciekawych eventach na wydarzenia 2022. Restauracja Kawelin zaprasza – bilety kup online.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja Kawelin?
Restauracja Kawelin znajduje się przy ul. Legionowej 10 w Białymstoku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Restauracji Kawelin?
Główna działalność, jaką prowadzi Restauracja Kawelin to organizacja imprez okolicznościowych zarówno rodzinnych, jak i biznesowych. W tym lokalu gastronomicznym można też zjeść smaczne, codzienne posiłki. Od czasu do czasu Restauracja Kawelin zaprasza na wydarzenia. Bilety na koncerty i inne znajdziesz na stronie eBilet.pl. Jeśli chcesz zapytać o wybraną ofertę, skontaktuj się z managerem Restauracji Kawelin. Na jednym spotkaniu muzycznym dziennikarz Wojciech Padjas z RMF Classic dzięki uprzejmości firmy Fezz Audio zaprezentował najlepsze piosenki „Spod igły”.
Kiedy została utworzona Restauracja Kawelin?
Restauracja Kawelin działa od 2002 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też