Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Miejsce Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Słupsk, Strzelinko 14
Amfiteatr w Dolinie CharlottyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dolina Charlotty znajduje się ok. 10 km od morza oraz od Słupska. Jej powierzchnia to 120ha. Zlokalizowany jest tu obiekt wypoczynkowy, restauracja Charlotta, Spa Bali Hai ze strefą Wellness (z sauną, basenami, jacuzzi, salą fitness), Rock Pub z bilardem i kręgielnią. Nieopodal znajduje się również druga restauracja – Gościniec, położona na wyspie Jeziora Zamełowskiego.

 

Na obszarze Doliny Charlotty znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych: Wodne Zoo Safari, Zoo z Krainą Bajek, Fokarium, rowery wodne, kajaki, przejażdżki konno, wędkowanie, dmuchańce, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej. To niesamowite miejsce pozwala zrelaksować się od miejskiego zgiełku i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – wydarzenia i koncerty

W Doliny Charlotty znajduje się także amfiteatr, przeznaczony dla 10 000 osób. Miejsce to znane jest z niezapomnianych festiwali, koncertów muzyki klasycznej, nocy kabaretowych oraz wielu innych imprez. Możliwa jest tu również organizacja imprez motorowych i biegowych.

 

Koncerty w Dolinie Charlotty to przede wszystkim niezwykła otwarci ludzie i wyjątkowa atmosfera, która pozwala w pełni cieszyć się zabawą i muzyką. Amfiteatr leśny położony jest w pięknej, kameralnej lokalizacji, która daje poczucie bliskiego kontaktu z przyrodą.

 

W amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, które przyciągają tłumy widzów, spragnionych doskonałej zabawy. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się m.in. Festiwal Legend Rocka, który odbywa się tu cyklicznie od 2007 roku. To wspaniałe i niezapomniane, które wpisało się na stałe w kalendarz najciekawszych letnich wydarzeń w Polsce.

 

Festiwal Legend Rocka to niezapomniane przeżycia, niezwykła muzyka i cudowne wspomnienia. Do tej pory na scenie pojawili się m.in. Bob Dylan, ZZ TOP, Robert Plant, Deep Purple, Foreigner, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Korn, Bryan Ferry, Status Quo, John Fogerty, Billy Idol, Waterboys, Marillion, Los Lobos, Uriah Heep, Bonny Tyler i Carlos Santana. Ten ostatni, podczas swojego występu, oczarował publiczność słowami „odnalazłem tu drugi dom”. Ofiarował amfiteatrowi własnoręcznie podpisaną gitarę, którą można zobaczyć w holu głównym Doliny Charlotty.

 

W 2019 roku, z okazji 10-lecia Resort & SPA, odbył się koncert polskich gwiazd, na którym pojawili się Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i Organek. Wydarzenie odniosło sukces i pod nazwą Charlotta Rock Festival wpisało się na stałe w cykliczny repertuar Doliny. Koncerty te skierowane są zarówno do młodszego, jak i starszego pokolenia – amfiteatr zapełniony jest niemal zawsze w całości, a bilety – wyprzedane długo przed wydarzeniem.

Amfiteatr w Dolinie Charlotty – koncerty 2022

A już niebawem wielkie wydarzenie – koncert Alice Cooper w Dolinie Charlotty! Gwiazda po 10 latach powróci do Polski w ramach trasy promującej album Detroit Stories. Wydarzenie w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku. Jako gość specjalny wystąpi na scenie Michael Monroe, założyciel i wokalista w zespole metalowym Hanoi.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Dolinie Charlotty?
Amfiteatr w Dolinie Charlotty znajduje się nieopodal Słupska w województwie pomorskim, na pograniczu miejscowości Zamełowo i Strzelinko.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty?
W Amfiteatrze w Dolinie Charlotty odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, głównie spektakle teatralne i koncerty. Dużą popularnością cieszą się festiwale muzyczne: Festiwal Legend Rocka, na którym zagrali m.in.: Bob Dylan, Deep Purple, Ray Manzarek & Robby Krieger of The Doors, Bryan Ferry, Status Quo, Korn, Billy Idol, a także Charlotta Rock Festival, na którym mieli okazję wystąpić m.in. Daria Zawiałow, Kasia Nosowska czy Organek.
Kiedy został otwarty Amfiteatr w Dolinie Charlotty?
Amfiteatr w Dolinie Charlotty został otwarty w 2007 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też